Wpis z mikrobloga

Zacząłem mu lać pod balkon, mówię no dobra, chowam #!$%@? dokończę, odleje się i idę, nie, a on, już na murku siedzę piję piwo, a on z drugiej strony od okna w kuchni bo to parter był wystawia łeb mówi mam tam #!$%@? do ciebie zejść, #!$%@? spod mojego balkonu, nie będziesz tu #!$%@? pił pakujcie się i wyjazd. Mówię weee c doobra spokojnie już załatwiłem sprawę już więcej tam nie będę sikał mówię, a on do mnie mówi wyraźnie powiedziałem #!$%@? stąd, mówię skończ #!$%@?ć zamknij #!$%@?ę nie będziesz do mnie tak mówił ,kim ty #!$%@? jesteś frajerze bity, on wystawia Co ty powiedziałeś? mam zejść? mam zejść? mowie to schodź #!$%@? no dawaj schodź a on a on Marek weź weź coś mu tutaj powiedz, do chłopa jakiegoś w kuchni mówi Marek weź coś mu tu powiedz. A on do mojego wujka wystawia łeb i mówi Eeej Roza idźcie stąd dobra? Poszliśmy...Ale chłop bał się zejść, mówił mam zejść? mówię schodź #!$%@?, #!$%@?, to mówił Marek, Marek, weź coś powiedz. Właśnie taki, z podobnym głosem jak ktoś u Ciebie w chacie się odezwał, ktoś starszy, nie, w takim wieku. I mnie #!$%@?ą, nie, takie typy bo myślą, że mają 30 parę lat to ktoś się #!$%@? będzie bał. Ja mogę twardo walić solówy. Dla mnie może mieć nawet 38 i możemy się #!$%@?ć.

#rafonix #patostreamy
  • 2