Wpis z mikrobloga

Mirki, zbliżają się urodziny mojego brata i chciałabym kupić mu prezent,wiadomo. Od pewnego czasu zaczął biegać, ostatnio brał udział jakimś półmaratonie, więc pomyślałam, że fajnie byłoby kupić mu coś związanego właśnie z jego pasją. Buty, jakieś urządzenie do mierzenia tętna i dystansu ma, słuchawki też. Zwracam się z prośbą o pomoc do biegaczy. Co przydaje się Wam w okresie letnim? Jakaś specjalna odzież? Dajcie znać, proszę ;)
#bieganie #biegajzwykopem #prezent
  • 17
  • Odpowiedz
@mis_gownozjadek 150zl mniej więcej


@Czotojamam: to tak jak radzi @Limonene - bon do Decathlonu. Intensywnie biegając co jakiś czas będzie czegoś potrzebował - czy to nowych butów, czy jakieś bidony/camelbacki itp. Niech sam wybierze, bo jak trafisz z czymś niespecjalnie pasującym to szkoda pieniędzy.
Ja sam bym nie wiedział co bym chciał dostać z rzeczy bieganiowych...
  • Odpowiedz
  • 0
@enron A lepiej Decathlon,czy jakieś Go sport bądź martens? Bo u mnie w mieście jest ten ostatni,ale s drugiej strony brat dużo podróżuje, więc to raczej nie problem
  • Odpowiedz
martens


@Czotojamam: tego to nie znam, ale możesz podpytać gdzie kupował pozostałe rzeczy, w sensie ciuchy, buty itp. Dasz mu ten bon to sobie będzie mógł na klika razy rozbić, w sensie przed jakimś biegiem sobie kupi żel, urwą mu się sznurowadła to kupi, etc.
  • Odpowiedz
@Czotojamam: martens? A nie przypadkiem Martes Sport? :)
Szczerze mówiąc w takim Decathlonie jest największy wybór i zdecydowanie lepsze ceny - z drugiej strony bon do sklepu którego nie ma w mieście to tak trochę średnio... Nie wiem co doradzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@enron Tak,tak o to mi chodziło. Kurczę :( w sumie do Łodzi rzut beretem, więc zawsze może sobie podjechać,poza tym zakupy ubraniowe i tak robi w większych miastach
  • Odpowiedz
@Czotojamam: sprzęt sportowy już został omówiony, jeszcze jedna propozycja to pakiet na jakąś imprezę sportową :) Może ma jakiś bieg, w którym myślał o starcie - fajny prezent, mobilizujący, a i praktyczny jednocześnie.
  • Odpowiedz
@Czotojamam: sprzęt sportowy już został omówiony, jeszcze jedna propozycja to pakiet na jakąś imprezę sportową :) Może ma jakiś bieg, w którym myślał o starcie


@Piotrek00: tylko to bywa kłopotliwa przysługa - bo może wyjść niczym ta #pasta o bilecie na samolot do Meksyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz