Wpis z mikrobloga

Te starsze pokolenia 30+ są tak przesiąknięte socjalizmem, że nic z nich nie będzie.
Krótka historia - przeprowadziłem się z różowym i dzieckiem do nowego mieszkania. Lokal świetny super okolica tyle że od ulicy, a ulica ruchliwa i niedaleko szpitala. W dzień karetki nam nie przeszkadzają ale w nocy to ostra przesada. Ruchu prawie nie ma a ci debile nawalają sygnałem na 100%. A nasz synek ma problemy ze snem i potem go trzeba od nowa usypiać.
Pochodziłem po sąsiadach (same stare Januszem i Grażyny) i tłumaczę jak rozsądnym ludziom: zorganizujemy się, idźmy do kierownictwa szpitala i powiedzmy że tak dalej być nie może. Niech jeżdżą naokoło albo bez dźwięku.
Jaki odzew? Najczęstsze trzy:
1.Panie, my tu mieszkamy od zawsze i oni od sprzed wojny tak jeżdżą to się można przyzwyczaić.
2.Panie nic to nie da po co czas tracić?
3.A gdyby w tej kartce jechała Wasza babcia?
I głusi na wszelkie argumenty. Nie ma żadnej dyskusji. Karetki budzą wszystkich co noc to widać tak musi być. Mądrzejsi od nas to widać wymyślili.
I potem się dziwią że młodzi wyjeżdżają z tego obsranego gównem kraju pełnego mentalnych inwalidów.
#oswiadczenie #zalesie #polaki #nosacze #janusze
kontonr77 - Te starsze pokolenia 30+ są tak przesiąknięte socjalizmem, że nic z nich ...

źródło: comment_bFW6Af7bYM4Ccj9s7Cqa9oZCi8VCFcqB.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1002
@kontonr77: Wynajmowanie/ kupno mieszkania z oknami przy ruchliwej ulicy jak ma się dziecko to słaby pomysł, a co dopiero przy szpitalu. Przecież wiadomo było że będzie hałas.
  • Odpowiedz
@kontonr77 w sumie to im się nie dziwię, chyba jak wybierałeś mieszkanie to wiedziałeś że tam jest szpital i będą jeździć karetki. Ja mieszkam blisko stacji pogotowia od 20 lat i nie zwracam uwagi na jakieś wyjące karetki
  • Odpowiedz
@kontonr77: BTW ta wypowiedź to chyba zarzutka, przeprowadził się słoik do miasta i po sąsiadach chodzi że karetki jeżdzą XD dobrze ci odpowiedzieli, a jak nie ogarniasz bo wcześniej u ciebie na wsi i tak nie dojeżdzał ambulans to się nie pultaj tylko przeprowadź jak ci nie pasuje. Tak swoją drogą to ten szpital wczoraj wybudowali że nie wiedziałeś w sąsiedztwie czego ogarniasz sobie mieszkanie? XD
  • Odpowiedz
@kontonr77: no Lenin to z radosci zabalsamowane raczki zaciera.
Wy sebki sie kiedys nauczycie ze nie kazda perdola ktora wam nie pasuje to od razu socjalizm (czy faszyzm dla jelopow z drugiej strony)
  • Odpowiedz
@Czipsu: @PiotrSzczecin: @Mirekzkolega: Mieszkanie kupili nam moi rodzice. Już im to wygarnęliśmy, że jest hałas i żyć się nie da. Zażądaliśmy zamiany na inne ale oczywiście zaraz wymówki, że nie ma kasy, że kredyt wzięli i takie tam. Przestaliśmy się do nich odzywać i nie żałujemy. Oni też homo sowietikus 60+.
  • Odpowiedz
Mieszkanie kupili nam moi rodzice. Już im to wygarnęliśmy, że jest hałas i żyć się nie da. Zażądaliśmy zamiany na inne ale oczywiście zaraz wymówki, że nie ma kasy, że kredyt wzięli i takie tam. Przestaliśmy się do nich odzywać i nie żałujemy. Oni też homo sowietikus 60+.


@kontonr77: O ja #!$%@? xD

Widzisz, ja jestem 80 i jestem wdzięczny rodzicom czy też teściom za wiele rzeczy, a Ty szczawiu powinieneś
  • Odpowiedz
@pifqo: Od tego są rodzice, żeby kupować dzieciom mieszkania. Ty byś pewnie wolał zabrać pieniądze do trumny niż zapewnić dziecku jako taki start. Widzę wychowanie w PRL.
  • Odpowiedz
Mieszkanie kupili nam moi rodzice. Już im to wygarnęliśmy, że jest hałas i żyć się nie da. Zażądaliśmy zamiany na inne ale oczywiście zaraz wymówki, że nie ma kasy, że kredyt wzięli i takie tam. Przestaliśmy się do nich odzywać i nie żałujemy. Oni też homo sowietikus 60+.


@kontonr77: O gurwa nie no to musi być zarzutka XD
  • Odpowiedz
Od tego są rodzice, żeby kupować dzieciom mieszkania.


@kontonr77: Coraz bardziej toniesz w gównie. Gdzie to jest zapisane. Ja dostałem mieszkanie, nawet dwa biorąc pod uwagę żonę, ale w życiu bym nie odważył się powiedzieć, że rodzice od tego są. Jesteś niezłą #!$%@?ą, co zresztą już widać było w pierwszym twoim poście i jak widzisz, reszta już ciebie oceniła jak należy.
  • Odpowiedz