Wpis z mikrobloga

Lata propagandy robią swoje i już co mniej inteligentne jednostki uważają ludzi za mniej ważnych od zwierząt.

Widać jak niektórym siadły na łeb bajki, gdzie wszystko, a szczególnie zwierzęta się antropomorfizuje przy używaniu wyłącznie dobrych cech.

W czasach gdy są jeszcze miliony dzieci chodzących głodno i niewyedukowanych, ludzie pochwalają wydawanie ćwierci miliona złotych na operację plastyczną dla jakiegoś psa i ujawniają się ze swoją nienawiścią do ludzi.

Ten rodzaj zaburzenia objawia się najczęściej u ludzi wychowywanych bez jakiegokolwiek kontaktu z dziką naturą, gdzie od urodzenia dla takiego człowieka za jedyny kontakt ze zwierzętami robią bajki i ewentualny domowy pupil.

To jest z pewnością upośledzenie społeczne pod pewnym względem, bo taka osoba, mając złą wiedzę na temat świata i praw natury, dokona złych wyborów wynikających właśnie z tej błędnej wiedzy.

Tak dla pewności stwierdzę, bo część z was zapewne tego nie wie:

Zwierzęta nijak nie są lepsze od ludzi i nie reprezentują żadnych uczuć wyższych, poza proste, mechaniczne przywiązanie i najprostsze emocje. Mając do wyboru was, lub zaspokojenie fizjologicznych potrzeb, wybiorą niemal zawsze potrzeby i pójdą np. kopulować nawet wtedy, gdyby zależało od tego wasze życie. Drapieżne zwierze, które dowie się, że człowiek składa się z mięsa, bez wahania zabije i zje człowieka, gdy poczuje głód, nie zważając nijak na jego dobro, chyba, że przejdzie skrajnie nienaturalne uwarunkowanie do życia z ludźmi, jak np. wychowanie w domu z ludźmi, gdzie będzie uczone, że mięso nie bierze się z innych zwierząt, tylko z puszki.

Wiem, że niektórym tu niszczę ich wizję świata, ale ostatnio coraz więcej widać tu komentarzy, które sprawiają, że przeraża mnie powszechność prawa do głosowania.

#takaprawda #zwierzaczki #psy #koty #zwierzeta ##!$%@?
L.....i - Lata propagandy robią swoje i już co mniej inteligentne jednostki uważają l...

źródło: comment_itaUVWh8Qad0gkqSJGEZcM19X2iSqM2Y.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@gumiorek: Czytanie wpisów obu panów to jedna z ciekawszych rozrywek.
Niby na poziomie formy wszystko spoko, wypowiedzi wyważone, argumenty czasami sensowne, nie ma się czego czepić - ot, kolejni, którzy mają swoje wyraziste poglądy.
Ale jak się skupia człowiek nad treścią, to nachodzi myśl, że może jednak Macierewicz i Korwin odkryli sposób na rozmnażanie jednopłciowe wśród ssaków.
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: Możliwe, że właśnie duża ilość plusów pod ich wpisami wynika z tego, że ich wypowiedzi wyglądają na elokwentne i przeważnie są przydługie i zawierają dużo mądrych słów.
Ale jak wczytasz się w sens, to najczęściej jedyny sposób na komentarz, to wstawienie tego zdjęcia murzyna z pytajnikami przy głowie...
  • Odpowiedz
@gumiorek: I tak więcej wnoszą tu niż ty.
@Lawrence_z_Arabii: Większość tych zwierzomaniaków to osoby bez zdolności interpersonalnych którym czworonogi zastępują ludzi z którymi nie potrafią nawiązać normalnych kontaktów. Dziwnym trafem stare panny i kawalerowie są otoczeni zwierzętami i mają fiksację na ich punkcie. Kuwetkowe zapalenie mózgów, straszna choroba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gratuluje wywołania u nich wścieklizny.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Zalezy jak na to patrzec. To co piszesz moze miec sens, ale dla mnie osobiscie nie liczy się to, co jest malo prawdopodobne, ale jezeli zajdzie XX warunkow, moze sie stac. Dzisiaj jezeli mi ktos zagraza, to ludzie. Ludzie niszczą ludzi. Byc moze ciezko by mi bylo postawic zycie randomowego zwierzaka nad randomowego czlowieka, ale jak widzę takich np mysliwych mordujących bezbronne zwierzęta dla rozrywki, to mam nadzieje, ze strzelą
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: tak troche spozniony wpis, ale dopiero zobaczylem i przeczytalem. wiec krotko bedzie.

mysle ze najwieksze problemy wynikaja z tego, ze ludzie z jednej i drugiej strony barykady traktuja ludzi jak cos wiecej niz tylko dobrze wytresowane zwierze o dosyc sporych mozliwosciach analitycznych.

piszesz ze pies jak bedzie mial wybor pomoc czlowiekowi albo zapewnic sobie podstawowa potrzebe fizjologiczna to wybierze to drugie. ale wiekszosc ludzi zrobi to samo, bo sa takimi
  • Odpowiedz