Wpis z mikrobloga

Lata propagandy robią swoje i już co mniej inteligentne jednostki uważają ludzi za mniej ważnych od zwierząt.

Widać jak niektórym siadły na łeb bajki, gdzie wszystko, a szczególnie zwierzęta się antropomorfizuje przy używaniu wyłącznie dobrych cech.

W czasach gdy są jeszcze miliony dzieci chodzących głodno i niewyedukowanych, ludzie pochwalają wydawanie ćwierci miliona złotych na operację plastyczną dla jakiegoś psa i ujawniają się ze swoją nienawiścią do ludzi.

Ten rodzaj zaburzenia objawia się najczęściej u ludzi wychowywanych bez jakiegokolwiek kontaktu z dziką naturą, gdzie od urodzenia dla takiego człowieka za jedyny kontakt ze zwierzętami robią bajki i ewentualny domowy pupil.

To jest z pewnością upośledzenie społeczne pod pewnym względem, bo taka osoba, mając złą wiedzę na temat świata i praw natury, dokona złych wyborów wynikających właśnie z tej błędnej wiedzy.

Tak dla pewności stwierdzę, bo część z was zapewne tego nie wie:

Zwierzęta nijak nie są lepsze od ludzi i nie reprezentują żadnych uczuć wyższych, poza proste, mechaniczne przywiązanie i najprostsze emocje. Mając do wyboru was, lub zaspokojenie fizjologicznych potrzeb, wybiorą niemal zawsze potrzeby i pójdą np. kopulować nawet wtedy, gdyby zależało od tego wasze życie. Drapieżne zwierze, które dowie się, że człowiek składa się z mięsa, bez wahania zabije i zje człowieka, gdy poczuje głód, nie zważając nijak na jego dobro, chyba, że przejdzie skrajnie nienaturalne uwarunkowanie do życia z ludźmi, jak np. wychowanie w domu z ludźmi, gdzie będzie uczone, że mięso nie bierze się z innych zwierząt, tylko z puszki.

Wiem, że niektórym tu niszczę ich wizję świata, ale ostatnio coraz więcej widać tu komentarzy, które sprawiają, że przeraża mnie powszechność prawa do głosowania.

#takaprawda #zwierzaczki #psy #koty #zwierzeta ##!$%@?
L.....i - Lata propagandy robią swoje i już co mniej inteligentne jednostki uważają l...

źródło: comment_itaUVWh8Qad0gkqSJGEZcM19X2iSqM2Y.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
Twoje pieniądze gówno mnie obchodzą, [...] co kieruje tobą, że chcesz je wydać tak, a nie inaczej.


@Lawrence_z_Arabii: Wybierz jedno XD jestes jak laski ktore mowia "jestem inna niz wszystkie"

Nie masz się czym chwalić, bo to pewien stopień zaburzenia społecznego.


Niestety nie w tym wypadku, gdy cos widze na zywo na wlasne oczy dopada pewien zal. Powiedziałbym, ze raczej w normie, jak wiekszosc ludzi, nie interesuje ich to czego nie
  • Odpowiedz
Wybierz jedno XD jestes jak laski ktore mowia "jestem inna niz wszystkie"


@Bekonik: Czego tu nie rozumiesz? Nijak nie obchodzą mnie twoje pieniądze i nie roszczę sobie prawa do decydowania na co powinieneś je wydać, tylko komentuje to co tobą kieruje przy ich wydawaniu.
  • Odpowiedz
Czego tu nie rozumiesz? Nijak nie obchodzą mnie twoje pieniądze i nie roszczę sobie prawa do decydowania na co powinieneś je wydać, tylko komentuje to co tobą kieruje przy ich wydawaniu.


@Lawrence_z_Arabii: a czego ty nie rozumiesz? Negujesz moralnosc osob je wydajacych, napietnujac jakoby czynili zlo. To, ze nie mowisz wprost wydaj te kase na biedakow, nie znaczy, ze nie niesiesz takiego przeslania.

Pytaj sie kazdej osoby ktora robi #chwalesie co
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: bo kisnę z ludzi próbujących narzucić swoje racje w sprawach, które w sumie nie mają żadnego znaczenia. idąc Twoim tokiem myślenia powinno się zrezygnować z randek, kina, siłowni czy jedzenia na mieście tylko dlatego, że ktoś gdzieś głoduje. zgadzam się z tym, że trzeba się dzielić z innymi, ale #!$%@? mnie zaglądanie do portfeli innych i mówienie na co mają wydawać pieniądze (które jakby nie patrzeć zostały wydane na szlachetny
  • Odpowiedz
@Felix5k: ja mam gleboka nadzieje, ze on tak robi, niech najlepiej siedzi w pracy, do domu i z niego nie wychodzi, bo takie poglady sa zwyczajnie chore.
a caly swoj majatek przeznacza na szczytne cele
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Mam dwa koty. Najgorszą krzywdą jaką mi wyrządziły było podrapanie i zgubienie się na kilka godzin i musiałem go szukać. Ludzie są #!$%@?, całkowicie bez powodu, od początku podstawówki do teraz, praktycznie codziennie, w każdej sytuacji. Wolę wydać $67k na psa niż operacje na kolejnym #!$%@?, który potrafi jedynie ćpać, chlać i rozmnażać się, a nigdy nie będzie tak miły jak kot.
  • Odpowiedz
@Bekonik: nie wiem czy tak robi czy nie (nie znam go), koncentruję się na tym co robię ja: udzielam się na portalach organizujących zbiórki, czasami udostępniam jakieś akcje, staram się bezinteresownie pomagać ludziom z mojego otoczenia (niekoniecznie bliskim).

proponuję zacząć od takich działań i nakłaniać do nich innych zamiast zaglądać innym do portfeli, ale do takiej postawy trzeba dojrzeć i tego koledze @Lawrence_z_Arabii życzę.
  • Odpowiedz
bo kisnę z ludzi próbujących narzucić swoje racje w sprawach, które w sumie nie mają żadnego znaczenia. idąc Twoim tokiem myślenia powinno się zrezygnować z randek, kina, siłowni czy jedzenia na mieście tylko dlatego, że ktoś gdzieś głoduje.


@Felix5k: Idąc moim tokiem myślenia powinieneś skończyć pisać głupoty, bo ja już wyraźnie pisałem, że to jak ktoś wydaje pieniądze mam w poważaniu, ale interesują mnie pobudki, wedle których ludzie piszą, że zwierzęta
  • Odpowiedz
@Bekonik:

@Felix5k: ja mam gleboka nadzieje, ze on tak robi, niech najlepiej siedzi w pracy, do domu i z niego nie wychodzi, bo takie poglady sa zwyczajnie chore.

a caly swoj majatek przeznacza na szczytne cele

XDDD jaki "swój majątek", jaka "praca"? XD Przecież widać po jego komentarzach, że to gimb na garnuszku mame, dla którego wykop peel jest encyklopedią wrzechświata. Nikt poważny i dojrzały nie wyrzyguje z siebie takich
  • Odpowiedz
Ludzie są #!$%@?, całkowicie bez powodu, od początku podstawówki do teraz, praktycznie codziennie, w każdej sytuacji. Wolę wydać $67k na psa niż operacje na kolejnym #!$%@?, który potrafi jedynie ćpać, chlać i rozmnażać się, a nigdy nie będzie tak miły jak kot.


@trzydrzwiowypentaptyk: Mam nadzieję, że gdy coś ci się stanie, pomocy będziesz oczekiwał od swoich kotów, a nie od "zjebów-lekarzy" i "zjebów-policjantów".
  • Odpowiedz
a caly swoj majatek przeznacza na szczytne cele

XDDD jaki "swój majątek", jaka "praca"? XD Przecież widać po jego komentarzach, że to gimb na garnuszku mame, dla którego wykop peel jest encyklopedią wrzechświata. Nikt poważny i dojrzały nie wyrzyguje z siebie takich bzdur. xD


@NoKoments: Napisał typ, który twierdzi, że zwierzęta są ważniejsze od ludzi.

To już naprawdę jest żałosne.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: A czytać potrafisz? Po pierwsze, żeby w ogóle dostać się na studia medyczne nie da się spełniać wszystkich założeń patusa, którego tam opisałem xDDDDDD
Policjantów też szanuję bo tą patolę pałują, czasem do niej strzelają. A pomocy będę oczekiwał od wyspecjalizowanego personelu medycznego opłaconego z mojego ubezpieczenia.
  • Odpowiedz
Policjantów też szanuję bo tą patolę pałują, czasem do niej strzelają. A pomocy będę oczekiwał od wyspecjalizowanego personelu medycznego opłaconego z mojego ubezpieczenia.


@trzydrzwiowypentaptyk: Oczywiście psy i koty puścisz przodem do ratowania? Czy jednak zwierzęta są lepsze od ludzi, ale nie od ciebie?
  • Odpowiedz
bo kisnę z ludzi próbujących narzucić swoje racje w sprawach, które w sumie nie mają żadnego znaczenia.


@Felix5k: Jak on 'narzuca swoje zdanie'? Ja kisnę z ludzi, którzy w trakcie rozmowy zaczynają komentować bezcelowość jakiejś argumentacji argumentem typu 'po co cie to obchodzi w ogóle', a wyrażanie swojego zdania równają z narzucaniem swojego zdania. To po co mu odpisujesz stary?
  • Odpowiedz