Wpis z mikrobloga

  • 5265
Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy szczyt. Weszliśmy na Nosal.Dodam też, że nie korzystaliśmy z podwózki tylko piechotą z pensjonatu na Zamoyskiego dotarliśmy do Kuźnic, to samo w drugą stronę. Jestem dumny jak paw, bo Jr nie tylko nie marudził, ale wspinaczka ( dla niego to prawdziwa wspinaczka! ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo mu się podobała , a na szczycie śmiał się głośno i podskakiwał z radości! Dobrze, że miałem okulary, bo mi się aż oczy zaszkliły.
#chwalesie #tatry #gory #pokazmorde #podroze
qjava - Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy...

źródło: comment_OFHnRdVvMJ2Rx7TpssmnYg4gRRYETQPO.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
via Android
  • 1886
@nokash ty, no nie wiem, bo chciałem się pochwalić, bo jest to portal mimo wszystko , uwaga, spolecznosciowy, bo platforma z której korzystamy nazywa się mikroblog i tak też z niej korzystam.
  • Odpowiedz
@qjava: To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić
  • Odpowiedz