Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały samochód, ale wcześniej jeździłem tylko samochodem egzaminacyjnym i 20 letnią corsą i może dlatego mi się tak wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silnik 1,2 pure tech 130 km, skrzynia automatyczna, najwyższa wersja wyposażenie z większością bajerów. Zapłaciłem za to wszystko 92 tysiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej zdjęć w komentarzach.

#motoryzacja #samochody #citroen #chwalesie #wygryw
manertyh - Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały s...

źródło: comment_ZxpTDCVUumbR6xHmOjS4RmhU7xVYRuQB.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
chociaż w sumie podziwiam ludzi którzy decydują się na auto z salonu; wyjeżdżasz za bramę i z miejsca tracisz 10% bo już jest używka xD


@warszawiak39: Nic nie tracę, bo nie mam zamiaru sprzedawać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

też jesteście potrzebni dla społeczeństwa żeby można było kupować praktycznie nówki ale już za normalną cenę


@warszawiak39: To jest dopiero interes życia. Kupić samochód tuż po gwarancji, właśnie
  • Odpowiedz
bo nikt normalny chyba nie kupi gowno francuza


@bocznica: Normalne osoby kupują 5-letnie bmw, które są gruzami. A potem serwisują u gumiaka na używanych częściach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

z gownosilnikiem


@bocznica: Tylko wolnossące 1.9 tdi.

hydrauliczne zawieszenie jest ?


@Mirekzkolega: Są adaptacyjne amortyzatory.

Wszystko spoko tylko 1.2 do takiej
  • Odpowiedz
  • 44
Daj sobie z nimi spokój, połowa tych rajderów to osiemnastolatki z E39, auto fajnie, wygodnie się do takich wsiada i wysiada, nie uderza głową o poddasze, jak do miasta czy żeby pojeździć po Polsce, albo pojechać to sąsiedniego państwa jest dużo ponad wystarczające. Jak ktoś nie potrzebuje szpanować przed sebixami, albo płacić kilkadziesiąt zł na stacji, bo się pojeździło trochę po mieście to chyba lepiej kupić nowe, działające auto z salonu, a
  • Odpowiedz
@manertyh: Panie, jak ja miałem do czynienia głównie ze 126p i CC, to Polonez był dla mnie świetnym, wygodnym i miło wykończonym autem. Przejście na Astrę G było zjawiskiem nie do opisania. Wspaniały, cichy, wygodny, jakościowo super. A jak wyglądało przejście na Xsarę Picasso?

  • Odpowiedz
@manertyh: Ładne auto, tylko ten silnik. Nie wiem. Jak dla mnie trochę dziwny, ale ja sie specjalnie nie znam :/ Jak kwestia finansowania. Wszystko gotówką? Wpłata własna jakaś, raty, wykup?
  • Odpowiedz
@manertyh: uważam że aby takie tematy miały sens, to osoby wypowiadające się, powinny wklejać zdjęcie z opisem auta swojego, którym jeżdżą. Z zastrzeżeniem że to nie fura rodziców i podaniem swojego wieku xD
  • Odpowiedz
@manertyh: zrobiłem identycznym ok 1000 km w zeszłym tygodniu. Auto jest w bardzo fajnym standardzie jak na swoją klasę, wykończenie wnętrza i materiały są bardzo dobrej jakości. Jeździ się nim bardzo wygodnie, jest dużo miejsca.
Z drugiej strony faktycznie silnik to trochę lipa ale jeśli sprzedasz samochód w ciągu 5 lat to pewnie nie będziesz się tym musiał przejmować. Zacznie się psuć potem ;) sam automat w porównaniu do innych jest
  • Odpowiedz
Jak będziesz się z tym czuł za 3-4 lata wartość tego auta będzie jakieś 30-40% niższa?


@Shap3: Normalnie, zdziwiłbym się gdyby była o 30% wyższa. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lepsze jest pytanie: Jakbym się czuł, gdybym kupił igłę niemca i po 4 latach włożył drugie tyle w naprawę w samochód, który już przy kupnie miał kilka lat?
  • Odpowiedz