Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 roku. 83,58% wykopków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,10%. To więcej niż na filmwebie (7,9%) i mniej niż na IMDB (8,6%).

Dzisiaj weźmiemy na tapetę film "Czarna pantera" z 2018 roku. Opinie o filmie mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "12 gniewnych ludzi" z 1957 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film. =

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #film #wykopowefilmy #mirkoserial #marvel
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 ro...

źródło: comment_OCxjdJkoW18B3Oxck8IQXpx8km0VTwZY.jpg

Pobierz

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz film "czarna pantera"?

  • 1 27.5% (885)
  • 2 4.2% (136)
  • 3 5.4% (173)
  • 4 6.3% (202)
  • 5 10.3% (331)
  • 6 15.5% (497)
  • 7 16.9% (544)
  • 8 8.6% (277)
  • 9 2.6% (84)
  • 10 2.7% (87)

Oddanych głosów: 3216

  • 180
  • Odpowiedz
Oglądałem z wielkim zażenowaniem. Pan Kinomaniak Pietras piję tylko mleko miał 100% racji tworząc swoją recenzję.
Jestem wstanie uwierzyć w 5 lub 6 kamieni mocy, świadomą pelerynę, magików i inne wymiary niźli w niesamowicie prosperujące afrykańskie miasto z technologią lepszą od Starka¯_(ツ)_/¯. No i ten sok z gumijagód... W Kapitanie Ameryce przynajmniej go napompowali jakąś chemią.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Film jest świetny od strony technicznej, ale średni jako całość. Scenografia, efekty specjalne czy muzyka są na najwyższym poziomie. Fabuła? Utarte schematy. Sielanka > pojawia się wróg > wygrywamy z wrogiem > pojawia się kolejny wróg > przegrywamy z wrogiem > wygrywamy z wrogiem. Poza tym fabuła jest strasznie bzdurna. Ja wiem, że to jest film na podstawie komiksu, ale bez przesady. Kosmicznie zaawansowana technologicznie kraina stworzona przez czarnych? Cała
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: O #!$%@?, ile jedynek xD

Ktoś kto dał taką ocenę temu filmowi albo
- boli go dupa, bo 95% bohaterów w filmie jest czarnych, a więc jest rasistą
albo
- ocenia w stylu - podobało mi się więc 10/10 lub nie podobało mi się więc 1/10

tak czy owak taki ktoś jest idiotą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: A może ktoś miał bardzo duże oczekiwania i się poprostu zawiódł? Ja nie miałem, żadnych oczekiwań i poprostu dałem 3 w skali marvela. Głównie dlatego, że zupełnie nie przemawia do mnie przedstawiony model zaawansowanej technologicznie nacji ( bez względu na rasę)
  • Odpowiedz
@bianco86: Nie wiem, może mam spaczone pojmowanie, ale wydaje mi się, że ocena 1/10 powinna być zarezerwowana dla największego gówna, którego nie da się oglądać. Czarna Panterka z pewnością sie nie zalicza do takiego grona.
  • Odpowiedz
@waro: Wszystko jest zależne od punktu widzenia. Oczywiście jest duża część ludzi, którzy swoją opinię bazują na tym co powiedzą inni i tylko podążają za tłumem. Tak jak pisałem jedynkę spokojnie można dać jeżeli miało się jakieś tam oczekiwania i film poszedł w kompletnie innym kierunku, negatywnie zaskoczył albo wręcz zniechęcił do bohatera, który do tej pory był ulubionym. Dla mnie na przykład taki Thor Ragnarok, obiektywnie patrząć poprostu świetna komedia
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Film obiektywnie na 7/10, bo całkiem przyjemny, świetna muzyka, fabuła troszkę oklepana, ale to produkcja marvela, więc czego się spodziewać. Oceny na filmweb/imdb obniżane/zawyżane z powodów ideologicznych. ¯\_(ツ)_/¯
Śmieszne ludziki po obu stronach.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Jak dla mnie 6/10. Film całkiem spoko, ale tylko dla kogoś kto lubi klimaty superbohaterów itp.

Najciekawszą postacią był chyba Ulysses Klaue, a potem ta siostra T'Challi, Killmonger, Hobbit i dopiero na końcu sam T'Challa. No i właśnie też spory problem tego filmu to taki nijaki ten główny bohater. A co ciekawe dużo lepiej wypadł w Kapitanie Ameryce - przez co na prawdę miałem ochotę zobaczyć Black Panther. A poza
  • Odpowiedz