Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 roku. 83,58% wykopków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,10%. To więcej niż na filmwebie (7,9%) i mniej niż na IMDB (8,6%).

Dzisiaj weźmiemy na tapetę film "Czarna pantera" z 2018 roku. Opinie o filmie mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "12 gniewnych ludzi" z 1957 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film. =

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #film #wykopowefilmy #mirkoserial #marvel
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 ro...

źródło: comment_OCxjdJkoW18B3Oxck8IQXpx8km0VTwZY.jpg

Pobierz

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz film "czarna pantera"?

  • 1 27.5% (885)
  • 2 4.2% (136)
  • 3 5.4% (173)
  • 4 6.3% (202)
  • 5 10.3% (331)
  • 6 15.5% (497)
  • 7 16.9% (544)
  • 8 8.6% (277)
  • 9 2.6% (84)
  • 10 2.7% (87)

Oddanych głosów: 3216

  • 180
  • Odpowiedz
@terwer358

to już jest kolejny level lewackiego #!$%@?, przypinanie łatki rasisty bo się komuś film kompletnie nie podobał xD


Dawanie oceny "1" temu filmowi to jest po prostu albo przykład rasizmu, albo takiego zwykłego #!$%@? - nie żadnego lewackiego czy prawackiego, po prostu klasycznego. Bo rozumiem, fabuła się nie podoba, aktorstwo się może nie podobać (mimo że zagrali naprawdę prawidłowo), nie wiem, muzyka w filmach Marvela może też się nie podobać (tutaj
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: O ile nie dałem 1, to dałem 3, film jest naprawdę kiepski, zaawansowana technologia w dziczy i NIKT tego nie odkrył? Jakieś randomowe plemiona mają sok z gumijagód bo tak? Naprawdę, średnie, dałbym 1, ale film miał dobre momenty (#!$%@?ąc od rasizmu, jedyny biały, to zły xD)
  • Odpowiedz
@terwer358 ehh, szkoda strzępić ryja na takich ludzi, właśnie dlatego taki filmweb czy imdb jest gównianą stroną do sprawdzenia czy film jest dobry czy nie, ludzie po prostu nie umieją oceniać.
  • Odpowiedz
@Matikkkii1

zaawansowana technologia w dziczy i NIKT tego nie odkrył?

Nie odkrył bo nad Wakandą jest kopuła sprawiająca że nie jest ona widoczna, dodatkowo żaden samolot/helikopter nie wleci tam bez pozwolenia tylko jebnie w kopułę. A naprawdę ciężko by było w nią jebnąć bo to zadupie że hej.

Jakieś randomowe plemiona mają sok z gumijagód bo tak?


Miliony lat temu uderzyła kometa zawierająca Vibranium, tak samo "wypłynął" z tej komety ten sok
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: >Film to nie tylko aktorzy i fabuła
Jeśli film już na tym etapie nie spełnia założeń to nie ma sensu gadać o reszcie. Takie samo pieprzenie że gra ma ładną grafikę, ale co z tego skoro gameplayu nie stwierdzono, albo płyta ma ładną okładkę ale nie da się jej słuchać
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Dałem 2/10.

1. Głowny antagonista nudny, nieobecny przez pół filmu, wyskoczył nagle jak filip z konopii. Scena jak zabił o wiele ciekawszą postać - Ulyssesa Klaue - może i miała sens, ale film przedstawił to w #!$%@? sposób. Nagle szef ochrony czy kto to tam był, porzucił całą swoją lojalność. Lol.
2. Fabuła nudna i ciągnąca się. Dziury w scenariuszu.
3. Film starał się być typowo Marvelowo komediowy od czasu
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: z jednej strony film rasistowski, czarni zachowujący się jak małpy, potężna nowoczesna osada w sąsiedztwie ich pobratymców umierających z głodu i chorób, do tego zaczęli robić burdel w USA czyli przedstawienie wszelkich stereotypów o murzynach. Na domieszkę podczas kiedy w cywilizowanej części świata przywódców się wybiera pod względem jakichś tam zasług to w lesie oczywiście dalej prawo dżungli i trzeba się bić o fotel - wyobrażacie sobie Trumpa vs Clinton
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pivoo: zgadzam się w 100%. Słabe CGI biło po oczach w wielu miejscach. Scena walki w tej azjatyckiej restauracji było tak słaba że masakra. Co chwilę było widać że ktoś czeka na uderzenie od innego aktora żeby efektownie zrobić 10 obrotów w powietrzu.
IMHO ten film jest tak słaby że nie jest godzien czyścić butów ostatniemu Thorowi.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Rasizm wobec białych to nie rasizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale film i tak zasługuje na 6/10. Gdyby nie zepsuty od wykopu mózg to pewnie bardziej by mi się podobał.

(#!$%@?ąc od rasizmu, jedyny biały, to zły xD)


@Matikkkii1: wcale nie, Ross (Frodo) jest biały i im przecież pomógł, ryzykując swoje życie.
  • Odpowiedz
@MrocznaKapibara ja walę, serio coś takiego Pietras zrobił? Przecież to jest tak żenujące że aż musiałem się przejść dookoła bloku, hahahaha jaki on jest zabawny, kumasz Afryka bieda haha, biedne murzyny, chatki z gówna a nie Wakanda haha
  • Odpowiedz