Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 roku. 83,58% wykopków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,10%. To więcej niż na filmwebie (7,9%) i mniej niż na IMDB (8,6%).

Dzisiaj weźmiemy na tapetę film "Czarna pantera" z 2018 roku. Opinie o filmie mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "12 gniewnych ludzi" z 1957 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film. =

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #film #wykopowefilmy #mirkoserial #marvel
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 ro...

źródło: comment_OCxjdJkoW18B3Oxck8IQXpx8km0VTwZY.jpg

Pobierz

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz film "czarna pantera"?

  • 1 27.5% (885)
  • 2 4.2% (136)
  • 3 5.4% (173)
  • 4 6.3% (202)
  • 5 10.3% (331)
  • 6 15.5% (497)
  • 7 16.9% (544)
  • 8 8.6% (277)
  • 9 2.6% (84)
  • 10 2.7% (87)

Oddanych głosów: 3216

  • 180
  • Odpowiedz
@rotflolmaomgeez raczej kompletnymi debilami co nie powinni wystawiac ocen. Malo jest filmow zaslugujacych na 1 w segmencie A, jesli w ogole takie istnieja.

Dlatego uwazam, ze polacy maja cos z bania i sa w wiekszosci prostakami, a tak sie lubia wywyzszac. Oceny na imdb czesto sa bardziej trafne.

Oceniaja taka czarna pantere na 1, wchodzisz w ich historie ocen i na 7/8 bejbi blues czy inne polskie gowno o typie na wozku.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Nie widzialem tego filmu, ale po tym ile urywkow i komentarzy widzialem to czuje ze juz nie musze, ale ogolnie wydaje mi sie ze TO PRAWIE JAK FILM O POLAKACH.
Znaczy biali grabili czarnych i to wina czarnych ze sa biedni i glupi.
No ale jak Polacy sa biedni i glupi to wina Hitlera i komuny xD
Nie wiem kto jest bardziej jebniety, czy dindu nuffin czy potomkowie husarii.

@
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: #!$%@? no sorry, ale czegoś nie rozumiem. Jak komuś się podobał film na 7.8% to chyba znaczy że prawie w ogóle się nie podobał? Od kiedy procenty liczymy do 10? Według mnie to powinno być 78% albo po prostu 7.8 pkt (w skali do 10).
  • Odpowiedz
@Bekonik ejejej, SLICHAJCIE WSZYSCY, nie może wam się ten film nie podobać!!!
()

Dude, jak ktoś nie lubi komiksowych filmów, albo nie lubi reżysera, albo nie trawi narracji, albo z jakiegokolwiek innego powodu uważa że film jest do kitu, to niech glosuje na 1, co ci do tego? Zignoruj i już.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: oglądałem i uważam film za takie 6/10. Nie mniej bardzo rozśmiesza mnie recenzja jednego gościa na filmwebie, bardzo w punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 Miliony lat temu na Ziemię spadł meteoryt z najtwardszego materiału we wszechświecie ale nie wyrządził żadnych szkód. Pewnie bał się oskarżeń o rasizm.

2 Wakanda jest tak tajna, że nikt o niej nie wie, nawet czarny Nick Fury (sic!) Toż To
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Pozytywnie zaskoczyła mnie główna postać. Nie jakiś playboy czy ktoś tam. Fajny, skryty i ze śmiesznym akcentem negro. Ogólnie film mnie też pozytywnie zaskoczył, bo nie miałem zielonego pojęcia o tej postaci(no poza tym występem w Civil War) No i The Weeknd w knajpie ;3
  • Odpowiedz
@rotflolmaomgeez ocena 1 nie oznacza, ze film sie nie podoba, oznacza, ze uwazasz go za tragiczny, z dupy muzyka, gra aktorska, kostiumy, efekty specjalne.

To tak jak nowego mercedesa ocenic na 1, a malucha na 10. Czyni cie to zwyczajnie nieobiektywnym debilem. Znowu mamy sytuacje, ze merc nie zasluguje na 10 a maluch na 1. Powinny byc jak najbardziej ibiektywne.

Takie cos powinno sie napietnowac a nie olewac, bo zawsze będziemy robakami
  • Odpowiedz
@Bekonik ocena zawsze będzie subiektywna, więc zawsze jesteś "nieobiektywnym debilem" dla kogoś. Można uważać film za tragiczny z wielu powodów jako całokształt, mimo że poszczególne elementy nie muszą takie być. Więc ogólnie to turlaj dropsa.
  • Odpowiedz