Wpis z mikrobloga

Wybieramy NAJGORSZĄ korporację we Wrocławiu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Głosowanie numer 1 #najgorszakorpowroc

Zasady są proste - wybieramy z listy najgorsząkorpo we Wrocławiu pod względem traktowania pracowników, zarobków, ogólnego workloadu przypadającego na łeb i zadowolenia z biura.

Kolejne głosowanie już jutro, może bonusowo, jeśli będzie dużo zapytań - dodamy jakąś korpo, którą pominąłem a nie powinienem.

Zaczynamy!
#wroclaw #pracbaza #korpo #korposwiat #ankieta

#google #ey #capgemini #sii #ibm #bnymellon #nokia #creditsuisse #hp #ubs
Pobierz k.....r - Wybieramy NAJGORSZĄ korporację we Wrocławiu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Głosowanie numer ...
źródło: comment_cVAD1tb58BiI7374vVqy18cxQawyI0go.jpg

NAJGORSZA korporacja we Wrocławiu to:

  • Google 10.8% (128)
  • EY 6.0% (71)
  • Capgemini 12.5% (148)
  • SII 8.3% (98)
  • IBM 26.0% (307)
  • BNY Mellon 5.4% (64)
  • NOKIA 9.1% (108)
  • Credit Suisse 11.6% (137)
  • HP 5.4% (64)
  • UBS 4.9% (58)

Oddanych głosów: 1183

  • 135
@prnppp: Za moich czasów Atos brał w #!$%@? studentów, a ogarnięci ludzie dziękowali po max pół roku, ale miał same projekty-spady z francji gdzie właściwie **uj trzeba było robić więc jakoś się ta karuzela #!$%@? kręciła ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Capie w analogicznym okresie(no, rok później) poziom był zauważalnie wyższy, zarówno skillowo ludzi jak i dojrzałości organizacji (choć malowałem trawe na zielono żeby Atos miał jakiśtam
@shinX: w Capie było kiedyś naprawdę bardzo fajnie. Sam bardzo chwalę, świetnie mi się pracowało. Teraz jest coraz gorzej. Znajoma mi osoba trafiła do projektu, który wyglądał jak obóz pracy xD No, ale wiem też, że sporo Cap przegrał projektów i się kiszka zrobiła.
@jozef-dzierzynski: @shinX: @prnppp: Panowie możecie się podzielić jakimiś większymi informacjami bo mam planowaną rozmowę niedługo na devopsa w capie i jak to czytam to nachodzi mnie wątpliwość. Aktualnie pracuję w dość dużym międzynarodowym korpo. (na świecie ponad 100k pracowników)
Może być tu lub priw :) dzięki!