Wpis z mikrobloga

Ehh, jak w tym kraju ma być dobrze, skoro tyle osób nadal nie rozumie jak ważny jest patriotyzm gospodarczy


@soniatedi18: Rząd nie szanuje moich pieniędzy, więc ja nie mam zamiaru się przejmować ich rozbuchanym budżetem. 20 mld na 500+, 10 mld na ministerstwo kultury, 40 mld na nicniewarte aktywizacje bezrobotnych etc. I tak to paliwo jest obłożone akcyzą i VAT, więc swój obowiązek spełniam aż nadto.
  • Odpowiedz
@Zielony34: nie ma raczej większego problemu z częściami. Ja się szykuję na 9-5 z 3.0, ale to wszystko głównie od stanu zależy. Po zdjęciach, opisie i filmiku wygląda zachęcająco, ale zobaczymy na oględzinach.
  • Odpowiedz
@ftswwa:

"Jak wynika z podpisanych przez PKN Orlen i Grupę Lotos umów rocznych na dostawy w 2015 roku paliw dla zagranicznych sieci stacji działających na polskim rynku, stacje BP i Lukoil zaopatrywane będą głównie w Orlenie, stacje Statoil wyłącznie w Lotosie, a paliwa na stacje Shell od tego roku dostarczane będą niemal po połowie z Płocka i Gdańska."


tak dla informacji, chyba że się coś zmieniło xD
  • Odpowiedz
@troflix to teraz zatankuj na każdej stacji i sprawdź ile km przejdziesz na pełnym baku. Kilka miesięcy temu otworzono u mnie mixpol cieszyłem się że będzie konkurencja dla BP. Na mixpol 1,99pln i na butli 200km, a na BP po 2.19pln i na butli 310km. Z paliwem podobnie. Tylko paliwo do kosiarki kupuje na mixpol
  • Odpowiedz
@Zielony34: @ArekJ: ja na 38 robię ok 400. Idealnie żeby przejechać do domu i jeszcze dwa dni po mieście. Koszt 80PLN. Kiedyś się śmiałem z lpg. Potem kupiłem auto z instalacją i po pierwszym miesiącu przestałem gdy okazało się że 3 stówki w kieszeni.
  • Odpowiedz