Wpis z mikrobloga

  • 11
Mirki, wybieram się do Berlina na kilka dni. A jak Berlin to wiadomo ze döner kebab. Pytanie do mirków: gdzie w Berlinie zjem zajebistego dönera? Mówią, że Mustafa Gemüse Kebab jest przereklamowany i można już dostać lepszego. Macie jakąś swoja liste ulubionych kebsow? Jak znacie jakieś dobre currywurst to tez chetnie.

#berlin #doner #podroze #jedzenie #kebab #niemcy #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
sbd - Mirki, wybieram się do Berlina na kilka dni. A jak Berlin to wiadomo ze döner k...

źródło: comment_Wescw7CxSpOwCk1nWcvv16ZI61336x1c.jpg

Pobierz
  • 24
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eks_de: A co innego ma kojarzyć się z Berlinem? Wiecznie pełne do granic możliwości S-Bahny? Syf dookoła? Może Berliner Kindl, które są szczynami? Poza Checkpoint Charlie, paroma kawałkami muru berlińskiego, muzeum gier komputerowych czy bramy Brandenburskiej to miasto nie ma nic ciekawszego do zaoferowania
@Cock_Inside: pierd_=÷%nie. Jako fanka sztuki przez 2 tygodnie nie moglam sie nachodzic po galeriach. Co tam maja za perelki to glowa mala. Akurat jak byla przejazdowa wystawa z top XX w zbiorami z USA. W warszawie czy Krakowie nigdy nie widzialam tak tlustej wystawy. Wenus cabanela, rzezby rodina, obraz z harpia Moro i wszyscy impresjonisci. Miod na oczy.
Podejrzewam ze kazdy kto nie jest absolutnym nudziarzem znajdzie tam duzo swietnych miejsc
@sbd ja myślę że to jest tak. Zajebistego Ci nikt nie poleci bo to w końcu nie jest danie którym ekscytują się koneserzy kuchni.

Masz tutaj dwa w których ja jem koło pracy i domu. Moim zdaniem są najlepsze z okolicy ale nie jakieś wyjątkowe żeby warto dla nich specjalnie jechać. A i w tych czasem jak się kebabmistrz spieszy bywa gorzej ;)

Sanabel Schlesische Str. 36,
https://goo.gl/maps/ecdCWvPFRtK2

Zweistrom Kollwitzstraße 104
https://goo.gl/maps/F9Y9nyz1HnQ2
@sbd ale serio nie jedz specjalnie do nich. Olej calodobowe budki przy dworcach czy zaraz pierwsze przy stacjach sbanah i na 90% trafisz coś co nie będzie wyjątkowo odbiegało poziom od reszty.
@sbd: Olej kebsa - mieszkam tu 3lata i kebsa jadłem chyba z 5razy - tylko temu ze na lunch chłopaki mnie tam prawie siła zaciagneli. Zdecydowanie bardziej warto Burgery!
Kreuzburger na Oranienstrasse lub Burgers Berlin na Sonntagstrasse.
Do tego jeszcze wg mnie koniecznie Buritto! Takiego jak w Machete nie jadłem jeszcze, nie zaleznie jaka knajpka.. Mieszcza sie na: Neue Bahnhofstraße 29, 10245 Berlin - jezeli by witryna nadal zalepiona gazetami była