Wpis z mikrobloga

ale przypałl xD
w piatek, zadzwoniła jakaś babka, do biura i spytała się czy byłby ktoś w stanie przeprowadzić szkolenie od poniedziałku do środy 9-15 (nie zajmujemy się szkoleniami, tylko jesteśmy biurem rachunkowym)
a ja, jak to Ja,podałem stawke i wypalilem, że ja mogę xD
no i #!$%@? xD własnie się szykuje i będę pierwszy raz w życiu prowadził szkolenie xDDDDDDDDDD
więc wierzcie we mnie, abym dupy nie dał,albo nie zesrał się xDDDDDDDDDDD
albo żeby nie było nikogo kumatego xDDDD

#heheszki #beka #praca #pracbaza #zycieostrejakmaczeta
  • 97
Heheh już po xd
Generalnie średnio wyszło, Bo ci nakręcili się ze będzie na komputerach szkolenie, programy itp, mi tego nikt nie przekazał, ja trzymałem się programu taki jak mi dali, to zrobiłem czysta teorie, ale teraz dogadałem się organizatorem i załatwiłem na jutro laptoki, to będzie lepiej
Zrobię im obsługę
Płatnika, rejestrowanie/wyrejestrowywanie/ DRA RCA ITP
pokaże fakturowanie, liczenie podatków, księgowanie, trochę zadań przygotuje liczenie czasu pracy kierowcy, pensji itp xd
W
@karol91plch: Smierdzi fejkiem.

Jezeli nie jest to robione przez Twoja firme, a robisz szkolenie w firmie oznacza to ze albo wszyscy pracownicy z owego dnia zostali #!$%@? albo kazdy jest tak zaslepiony praca ze nie widzi jakichs randomow wchodzacych a Ciebie pokazujacego im jakiekolwiek materialy. Nagle laptopy sie znajda na X siedzen, gdzie i jaka firma by sie zgodzila na to za tak marne grosze, nie majac z czego wziac jakiejs