Wpis z mikrobloga

Marsz Równości w Rzeszowie już za tydzień, 30 czerwca! (start o 14:00 przy tęczowym moście Narutowicza)
'To pierwszy Marsz Równości w województwie, w którym PiS osiągnął najlepszy krajowy wynik w wyborach prezydenckich oraz parlamentarnych.'

'Podkarpacie jest naszym domem, więc chcemy, żeby był on wolny od dyskryminacji z powodu orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, płci, rasy, wyznania, narodowości oraz niepełnosprawności.'
#lgbt #homoseksualizm #prawaczlowieka #neuropa #rzeszow #podkarpacie #bekazpisu #polska #polityka
artpop - Marsz Równości w Rzeszowie już za tydzień, 30 czerwca! (start o 14:00 przy t...

źródło: comment_1Fpyr2Inkfyntsf5vBBZOFsq8CCUIK9s.jpg

Pobierz
  • 74
@artpop O co wam chodzi z tymi wszystkimi marszami? Chcecie promować homoseksualizm? Chcecie pokazać ilu was jest w Polsce? Czy może to jest po prostu dobre miejsce i okazja, żeby "wyrwać" jakiegoś tęczowego misia? Serio się pytam. Nie jestem gejem i do gejów nic nie mam. Nie rozumiem po co to całe afiszowanie. I ten tag "bekazpisu" Co wy chcecie osiągnąć? PiS was dyskryminuje? Pozbawia was jakiś praw?
W moim komentarzu nie
@Hubertosik W Polsce homofobia? Chyba, że w internecie. Ja bym tą waszą homofobię porównał do tego rzekomego rasizmu który w Polsce niby stanowi wielki problem. Takimi marszami to jedynie przysparzacie sobie wrogów moim zdaniem. Jedyne co ludzie widzą na takich marszach to masa dewiantów.
Nawet jeśli rzeczywiście chcecie walczyć z tymi wszystkimi homofobami to na prawdę uważacie, że wychodzenie na ulicę i obnoszenie się ze swoimi upodobaniami polepszy sprawę? Co byście powiedzieli
@ten_co_uciekl: Sugerowanie, że jestem homo. Jedno widzę, jeżeli czegoś nie widziałeś na własne oczy, to w twoim mniemaniu to nie istnieje, jesteś po prostu ograniczony. Jak znam życie to wszelkie procesje, pogrzeby i inne obrzędy religijne już Ci nie przeszkadzają. To nie jest obnoszenie się? Przejdź się na marsz równości i pogadamy ilu tam jest dewiantów i #!$%@?ńców.
@Hubertosik: Jakoś nie spotkałem się z homofobią, z negatywnie nacechowanymi wypowiedziami w kierunku osób spod znaku tęczy, sam jestem hetero ale znałem gościa co po prostu lubił facetów i jakoś nie robiło mi to różnicy, to jego sprawa. Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz ani co robisz, że uważasz Polaków za homofobów. Proponuję zmienić otoczenie na takie z nieco wyższym IQ.
O ile nie mam nic do czyjejś orientacji to
@Voltaire: Nie obracam się w towarzystwie sebów i odpadu społecznego, po prostu jestem świadomy jak to wygląda, dużo negatywnych zjawisk po prostu widzę. Okej, fanem marszów równości tez nie jestem jakimś ogromnym, ale inne zgromadzenia ludziom nie przeszkadzają (marsze smoleńskie, pielgrzymki itd.). Pytanie czy chodzi o marsz w ogóle, czy akurat o to, że chodzi o homoseksualizm. Nad społeczeństwem zawsze warto pracować, bo później masz takich PiSowców populistów, którzy dochodzą do
Pytasz jakbyś był nieświadomy faktu istnienia w Polsce homofobii, jest ona bardzo powszechna.


@Hubertosik: Już pisałem, ale się powtórzę. W Polsce nie ma homofobii. Samo to że homosie mogą sobie legalnie protestować i nic im się nie dzieję jest tego dowodem.
I nie wysilaj się wklejając jakieś komentarze z wykopu czy z FB jak ktoś nawołuje do nienawiści w stosunku do homoseksualistów, bo chyba normalne że w każdym wielomilionowym kraju znajdą
@aqualioss: No ale na czym ta promocja polega, jakie jest jej przeznaczenie? Boisz się, że zostaniesz pedałem jak za dużo tych seriali/filmów obejrzysz, czy że ci się spodobają, na czym polega problem?
No oni prowadzą normalne życie, w normalnej w ich rzeczywistości relacji pomiędzy dwiema chętnymi, wolnymi osobami to co, mają zakładać worki pokutne z napisem "nienormalny"? xD
@Hubertosik Nie widziałem na własne oczy homofobii, poza tym nikt z mojego otoczenia nie jest homofobiczny. Między sobą możemy sobie rozmawiać w stylu "ale jak to...facet z facetem.." ale nikt nie będzie naśmiewał się czy szykanował kogoś tylko dlatego, że woli co innego. Obrzędy religijne mi nie przeszkadzają, ale to dlatego, że religijność to sprawa całkowicie inna od upodobań seksualnych. Niektórym ludziom religia jest potrzebna do znalezienia sensu w życiu czy po
cytowany tekst jakoś fakt braku związków partnerskich pominałeś, nie masz argumentu?

@Hubertosik Tak w ogóle to po co w ten sposób od razu naskakujesz? Jak to nie mam argumentu? Przecież nikt jeszcze nie zaczął dyskusji na ten temat