Wpis z mikrobloga

Czy przy kupowaniu czegoś na raty w sklepie we wniosku można sumować dochody z umowy o pracę i umowy zlecenie?
Chciałem kupić obiektyw na raty w #rtveuroagd w promocji 30x0+ dwie raty gratis, ale dostałem odmowę bo miałem wzięte pod uwagę tylko jedno źródło dochodu. Kobitka powiedziała,że tam od któregoś nie mogą już sumować dochodów. Tak jest czy mnie zrobiła w bambuko bo nie chciałem żadnych ubezpieczeń?

#prawo #finanse #kredyt #banki
  • 5
@Adams_GA: @piotre94: @marcpol: byłem przed chwilą w drugim sklepie i tym razem zapytałem tylko czy sumują dochody.Dostałem taką samą odpowiedź, dochodów nie sumują. Próbowałem też dodzwonić się do Alior Banku bo oni obsługują raty,ale po 7min czekania dałem sobie spokój. Dalej tematu nie drążę . Muszę przestać dać się dymać na dwie umowy bo miałem już podobne problemy przy kredycie. Dzięki i pozdro.
@tomi_lee: Na Allegro na pewno sumują dochody. Spróbuj przez internet kupić na euro.com.pl - tam przynajmniej nikt na siłę nie wciśnie Ci dodatkowych usług czy odmowy kredytu (a tak na prawdę to nawet wniosku nie wysłał).