Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie z rąbniętymi kurierami? Po tym co się odwaliło to nie wiem co zrobić xD Zamówiłem paczkę do biura dziewczyny. Drzwi otworzyła jej szefowa (małe biuro), patrzy- kurier opluł im ścianę. Pyta się go co to ma znaczyć, a ten rzucił jej paczkę i zwiał bez podpisu. Sprawdziłem na stronie dhla- paczka dostarczona, odebrano przez [nazwisko dziewczyny].

Żeby było weselej- paczka wygląda jakby ktoś nią grał w kosza (zdjęcie w załączniku). W środku buty i koszulki, więc może bez strat się obędzie, ale fajnie by było gościa zgłosić, bo to przekracza wszelkie granice (tym bardziej podrabianie podpisu).

#kurier #kurierzy #zalesie #januszebiznesu #kiciochpyta #pytanie #gorzkiezale #dhl
Mixxer5 - Ma ktoś doświadczenie z rąbniętymi kurierami? Po tym co się odwaliło to nie...

źródło: comment_Y5eufrDTsLeviduUBIGMp572GsMsfkI5.jpg

Pobierz
  • 27
@Mixxer5: Zależy od firmy i rodzaju przesyłki. Poza tym jasne - możesz robić gównoburzę, że przesyłkę odebrała X a nie Y, ale ja nawiazuje tylko do tego "iścia na bagiety, ze koleś podrobił podpis", bo wcale tak nie musiało być (ale to faktycznie bardziej do @Kremufczyn było)
@Mixxer5: Pracowałam kiedyś w sklepie internetowym, więc miałam trochę do czynienia z kurierami. Niestety bywały takie sytuacje, że kurierzy fałszowali podpisy i zostawiali paczki u sąsiadów. Czasem fałszowali dokładnie podpis (całe imię i nazwisko), czasem stawiali tylko koślawą parafkę, żeby ciężej było rozróżnić, że to nie pismo adresata. Raz klientka zadzwoniła zdziwiona, że jej paczka rzekomo została odebrana, kiedy nikogo nie było w mieszkaniu. Kontaktowała się również z sąsiadami. Po przyjeździe