Wpis z mikrobloga

Jeśli macie głowę pełną problemów,zmartwień,lęku,stresu i strachem co jest po śmierci.Polecam odmówić koronkę do miłosierdzia Bożego.
Ostatnio byłem bardziej ateistą niż wierzącym.Setki pytań a brak odpowiedzi i co raz mniejsza wiara,miałem już dość tego szumu w głowie,więc po dłuższym czasie wziąłem różaniec do ręki i pomodliłem się jak trzeba.
Spokój duszy to jest szczęście.Może się chwale,może się pysznie ,nie wiem ale chce dać #protip ludziom,którzy są w złym stanie psychicznym.
Pax !
#wiara #katolicyzm
  • 14
@jan_zwyklak że ludzkim rozumem nie pojmiemy tego świata,wszechświata i śmierci.Jesteśmy pyłem i nawet nie wiemy jak zostaliśmy stworzeni.A rozprawianie co było przed nami i co będzie po śmierci jest w pewnym sensie głupie bo i tak się prawdy za życia nie dowiemy
@jan_zwyklak tego nie powiedziałem,że istnieje( ͡º ͜ʖ͡º) ja po prostu podsunąłem myśl,która może pomóc i nic w tym złego nie widzę.Ja nie wiem i ty nie wiesz,że Bóg istnieje więc wymieniane argumentów za i przeciw aktualnie jest bez sensu.Po prostu napisałem swoje doświadczenie,nikogo nie nawracam,chciałem tylko pomóc :)
Miłego dnia i weekendu mireczku!