Wpis z mikrobloga

#leftovers #seriale proszę wytłumaczyć mi o co chodzi w tym serialu. Czy oni wszyscy nie żyją i trafili do czyśćca? Czy Kevin jest, #!$%@? aniołem? (lol) A może wszystko dzieje się "w czasach ostatnich"?
Jestem na 4 odcinku 2 sezonu i więcej nie zniese. To jest nudne. Ma #!$%@?ą ścieżkę dźwiękowa, słabych aktorów, i nudne jeeest! Walking dead, tylko gorsze, bo bez zombie.
  • 30
@gaimans_death: No nie potrafię, bo nie o to w tym serialu chodzi. xD

Czy oni wszyscy nie żyją i trafili do czyśćca? Czy Kevin jest, #!$%@? aniołem? (lol) A może wszystko dzieje się "w czasach ostatnich"?


Całkowicie mijasz się z tym, co w tym serialu jest ważne. Tzn. ok. W sumie nie aż tak bardzo bo też o to chodzi, żebyś zadawała sobie pytania, ale jak myślisz, że ktoś ci poda
@Wiedmolol: hahaha! Odwieczny konflikt między "to przeintelektualizowane gówno", a "jesteś za płytka by docenić subtelności". Dziękuję, w sumie mi pomogłeś. Zostanę przy swojej opinii i przestanę marnować czas na tą #!$%@?.

Dla ludzi, którzy nie lubią być robieni w konia- OSTRZEŻENIE.

Ten serial jest #!$%@? i niczego wam nie da, bo chodzi w nim o medytację nad BLA BLA BLA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gaimans_death
To są zwykli ludzie (aczkolwiek niektórzy doznają pewnych metafizycznych przeżyć), którzy żyją w zwykłym świecie, w którym wydarzyło się coś niezwykłego. To wydarzenie wpływa na ludzi, zaś serial pokazuje ten wpływ przez pryzmat naszych bohaterów.

To nie jest drugi "Lost", mimo że za te seriale odpowiada ten sam człowiek.
Ten serial ocieka różnymi symbolizmami, stąd może być trudny jego odbiór, jednak w odróżnieniu do "Lostu" twórca nie zostawia nas z tajemnicami