Wpis z mikrobloga

Masakra muszę się komuś wyżalić. Mam związek 3 lata z dziewczyną, ogólnie mieliśmy plany zamieszkać raz itd. wiadomo może nawet za niedługo zaręczyny. #!$%@? tyle z siebie dałem i poświęciłem. Traktowałem jak księżniczkę. Wiecie co mi dzisiaj napisała? Ma potrzebę żeby móc się w życiu wyszaleć więc w sumie ja na wyjebke i jedzie z jakimiś typami bo to jej koledzy i jeżeli jej zabronię sie spotykani z nimi to ja ograniczam. Ja #!$%@? jestem w takim szoku, bo tak dużo poświęciłem dla niej i widzicie co dostałem w zamian. Pomyśleć, że kilka dni pocieszałem innego mirka który swoją nakrył na zdradzie. @Arghez

#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #milosc
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@ketiow: ja miałem jota w jotę to samo z różową w liceum, oznajmiła mi, że jedzie pod namioty z kolegami, a jak nie, to jestem tyranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zachowałem chłód, kazałem jechać w diabły i zaplanowałem małe rozstanko.

Po powrocie spotykam się z nią, ale nie spodziewałem się, że tak znakomicie ułatwi mi zadanie, bo na pytanie, dlaczego jest taka wyciszona odpowiedziała gromkim



@ketiow: no cóż. poszaleje, a potem, po tak zwanej karuzeli #!$%@?ów, ma nadzieję schować przeszłość do szuflady i znaleźć jakiś beta-bankomat. jeśli jej się to uda, bo są szanse, że nie.
w każdym razie chyba masz trochę szczęścia w nieszczęściu, że to się stało już teraz.
@ketiow ostatnio ktoś mądrze napisał że okazywać im szacunek to jak traktować jak ostatnią #!$%@?ę.

Trzeba z nimi krótko, najlepiej to "na łańcuch" i pilnować bo właśnie takie cyrki odstawiają.