Wpis z mikrobloga

@Freakz: #!$%@?ąc od głupoty tej pani - wiecie, że to jak będzie poruszało się wspomniane wahadełko zależy tylko i wyłącznie od was i nie ma w tym żadnej magii tylko fizyka? i nie mówię tu o ruszaniu ręką tak żeby nikt nie widział, tylko działaniu myślami. tłumaczył mi to pan na fizyce, bo akurat jak miałem fazę na zabawę wahadełkiem pan tłumaczył, że nie można na nic oddziaływać bez działań fizycznych
Podstawowe modele będą idealne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z procedurą wróżenia, ćwiczą przykładowo w ramach sprawdzania produktów spożywczych i chcą zostać radiestetą. Możesz także wybierać spośród wahadeł typu egipskiego. Na przykład wahadełko Izys idealnie nadaje się do przekazywania pasm widma widzialnego, a jego dodatkowa zaletą jest to, iż ma właściwości samoodpromieniowujące. Pracę z lokalizacją za pomocą wahadła najlepiej wykonywać z udziałem wahadła spiralnego - jest bardzo czułe na zjawiska
@powiedz: no wiesz, to raczej nie są ludzie do których da się dotrzeć sensownymi argumentami. Na szczęście byłem świadkiem takiej sytuacji tylko przy wyborze leku bez recepty, gorzej gdyby ktoś w ten sposób wybierał jakie leki z recepty wykupić, no ale i tak wątpię aby dało się taką osobę przekonać
@Freakz: dziadek mojej żony się w to bawi, ma książek cała biblioteczkę - 10 lat temu sam nie wiedziałem a 'fachowo' się to nazywa radiestezja. Ogólnie to mózg wyprany, bo tak jak mówicie leki, jedzenie, wszystko, nawet nas sprawdzal czy do siebie pasujemy. Pokazało, że tak, oszustwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)