Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
a doszła? Została doręczona?


@aanndrzej: To nie ma znaczenia. Przyznał się tutaj, że ma swoją paczkę - to w jaki sposób ją dostał nie ma znaczenia. Jeśli będzie domagał się swojej paczki, a firma udowodni że ją ma to może mieć sprawę w sądzie o wyłudzenie czy coś podobnego. Natomiast ma prawo domagać się rekompensaty za nieprawidłowo wykonaną usługę.

Podrobienie podpisu to już zupełnie inna sprawa i jak najbardziej powinien ją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waldenstrom: masz opcję dostawy jak cię nie ma w domu, np klucz dostępu do garażu itd w 99% kurier dzwoni jak kogoś nie ma, masz wiadomość i email i sms i w apce jak paczka wyjechala do dostawy, a naaaawet jeśli się zdarzy opcja do amazonu czy refund czy wysyłka ponownie i masz next day znowu

A jak już że cię nie ma do tej 17? Co za problem wybrać opcję
@xyzzy: Miałem podobną akcję, czekałem na paczkę która miała być dostarczona przez inpost. W opcji śledzenia w dniu którym się spodziewałem otrzymać paczkę zastałem status dostarczono. Zadzwoniłem do domu rodzinnego ,gdzie paczka miała być dostarczona, aby się upewnić czy ktoś odebrał. Od rodziny dostałem informację, że nikt tego nie zrobił co mnie trochę zmartwiło ale postanowiłem poczekać na wszelki wypadek. Po 2 dniach mój tata znalazł paczkę na półce w blaszanym
@mirkoslawek: Usługodawca nie wywiązał się z usługi, za którą pobiera pieniądze (jego psim obowiązkiem jest więc działać zgodnie z procedurami). Oszustwo oczywiście jest, ale po stronie usługodawcy. Mając na uwadze to co piszą w komentarzach Mirki, tzn. że są to nagminne praktyki, które właściwie kończą się na niczym, nie uważam aby czymś nagannym było poinformowanie ich, że paczki nie ma. Niech trochę zapali im się grunt pod nogami to może przestaną
@xyzzy: na infolinii inba nic nie da, jedyne co to sąd. napisz czy będziesz się sądzić.
A jak to przedstawisz w ten sposób to sąd oddali bo stwierdzi że paczkę ostatecznie dostałeś.