Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
  • Odpowiedz
@xyzzy: w Szwajcarii zostawiają paczki (nie ważna jaka wartość) nawet na klatce schodowej, lub zaraz po wejściu do bloku na parterze... "bo przecież paczka jest dla ciebie, dlaczego ktoś miałby ją kraść?" xD
  • Odpowiedz
@ptasigryp: xDDDDDDDDD no chyba nie... W USA to norma, że paczka jest doręczana pod dany adres, a nie do danego odbiorcy. Paczki pod drzwiami, na klatce schodowej, na ulicy przed wejściem na posesje to norma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xyzzy: Wkręć na początku kuriera że miałeś kamery po domem i masz nagranie z tego "dostarczenia", zaproponuj 1000zł i zapomnimy o sprawie :) A tak serio rób inbe!
  • Odpowiedz
  • 0
@xyzzy miałem podobną sytuację, przy czym przy paczce z allegro wartej 30zł, przypadkiem w śniegu ją znalazłem i tam też spędziła kilka dni. Też powiedziałem, że niczego nie dostałem i niczego nie podpisywałem i po kilku dniach dostałem zwrot pieniędzy za nieudolność kuriera
  • Odpowiedz
  • 1
@xyzzy przerabialem w zeszłym roku. Pośrednik poprosi o wartość paczki i będzie Ci chciał zwrócić kasę, żeby tylko nie zgłaszać oficjalnie, bo wtedy nie dość że będą musieli Ciebie spłacić to jeszcze karę zapłacą do dhl.
  • Odpowiedz