Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
  • Odpowiedz
@xyzzy: ja pierdziele, sam czekam na #!$%@? drogą przesyłkę od nich... Wystraszyłeś mnie teraz, że takie cyrki robią.
  • Odpowiedz
@xyzzy typowy poloczek..... dostał paczkę i zobaczył, że da się jeszcze z tego coś wyciągnąć.... ehhh przesłałem link do dhl ( )( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Jeny ile napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro z rana lece do compla do kancelarii czy da się coś wycisnąć i czy ma to sens
PS Jak do cholery zawołać 7k ludzi? XD HELP
  • Odpowiedz
@Aerials: pomijając fakt ,że nie popieram tego co zrobił kurier to takie cebulaki jak Ty (dobrze się nazwałaś) , szukają wyłudzenia i jeszcze się tym chwalą w internecie , genialnie się wpasowujesz w słowo "polski cebulak" maluteńki wyłudzacz.
  • Odpowiedz
@RezonatorKwarcowy: @FatherJack @xyzzy Kurierzy to najgorsze zło. Zamówiłem kiedyś paczke, z dostawą wieczorną 18-22 (bodajżę w Morele dawali taką opcje).Idealna dla mnie bo wracam z pracy akurat po 18. A ten do mnie dzwoni o 15, czy bede za 30 min w domu bo ma paczkę dla mnie. Ja mówie żę jakim cudem jak zamawiałem żeby była po 18. A ten że on pracuje do 16:00, i albo odbiorę teraz albo
  • Odpowiedz
@taconaostro: kolega kurier robi tak, że jak ma bardzo dużo paczek i wie że skończy bardzo późno to wbija że są dostarczone te których nie dostarczył, a potem następnego dnia je rozwozi. Niestety ale paczki wydane dnia X muszą zostać dostarczone dnia X.

  • Odpowiedz
@xyzzy: no właśnie widzę że ja też mam tryliard plusów a tylko mini poradę rzuciłem haha. Ale to w zasadzie smutne, pokazałeś jak wielka jest skala problemu :/ Chyba nie ma człowieka na świecie któremu by kurier tak nie zrobił chociaż raz w życiu.
  • Odpowiedz
@xyzzy: DHL nie zastał nikogo u nas w biurze dwa tygodnie temu i wystawili awizo. Problem w tym, że drzwi są zawsze otwarte, a pracownicy (i klienci) są w biurze od 7 rano do... 7 rano. 24/7 ktoś tam jest. :P
  • Odpowiedz