Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
  • Odpowiedz
@imateapot: Tylko trzeba dociągnąć sprawę do sądu:) To w sumie jest ciekawa sprawa zabawa w cywilnego prawnika, jak ktoś jest zainteresowany tym, jak się pisze pisma procesowe, jak przestrzegać terminów i jak nie rzucić wszystkiego w diabły i zachować zdrowie psychiczne czytając korespondencję.
  • Odpowiedz
@Borch: Miałem ostatnio dokładnie tak samo ,nawet gościa spytałem czy coś podpisać( ͡° ͜ʖ ͡°)...odpowiedział na szybkości "nie trzeba" i tyle go widziałem.
  • Odpowiedz
@xyzzy kto własnie ogłosił publicznie w internecie że przywłaszczył sobie cenną przesyłkę - też Ty :(

(bo skoro twierdzisz, że nie dostałeś, a jednak paczkę znalazłeś, to niezależnie od podrobionego podpisu twierdzisz, że nie dostałeś paczki którą masz. Skoro nie była Twoja, to znaczy, że była czyjaś...)
  • Odpowiedz
Ja nigdy nie miałem żadnych problemów z kurierami, ale zamówiłem w piątek zegarek. Zegarek został wysłany w poniedziałek a dopiero w czwartek go odebrałem(pojechałem sam do kuriera i mu go wyciągnąłem z paki bo bym kolejny dzień go nie dostał) każdego dnia pisało że dziś jest dzień doręczenia a paczka do mnie nie dochodziła a ja czekałem jak debil cały dzień. W końcu w czwartek wyrwałem numer od mamy dziewczyny do kuriera
  • Odpowiedz
Kto dostanie po łapkach gdy firma kurierska bądź sprzedawca udowodnią otrzymanie paczki przez odbiorcę w oparciu o ten wykop oraz zainsynuuje próbę oszustwa celem wyłudzenia odszkodowania?

  • Odpowiedz
@FUTdeals:
- Leki pozostawione w bezpiecznym miejscu - koszu na śmieci
- Mąka zostawiona na deszczu przed domem
- Worek mąki rozerwany przez kuriera między samochodem a drzwiami domu. Dwa razy
- Worek mąki zostawiony między koszami na śmieci (tak, zamawiam sporo mąki)
- Szczytem było, jak na magazynie wsadzili rozerwany worek przeterminowanej mąki do plastikowego worka i tak dostarczyli

Amazonowi bardziej opłaca się obsłużyć reklamację niż dofinansować jakość obsługi dostawy.
  • Odpowiedz
@Somi: op mowil tylko o tym ze chce ich dojechac za podrabianie podpisu. nauczcie sie #!$%@? czytac ze zrozumieniem, kilka takich samych komentarzy juz bylo
  • Odpowiedz
@xyzzy: @darvd29: @BrainDeadPixel: Jako były kurier a nawet podwykonawca powiem Ci że - NIC Z TEGO. Podpis na HH (urządzeniu lektronicznym kuriera) nie jest respektowany nigdzie poza firmą kurierską, rzaden grafolog się tego nie podejmie. Więc jeśli kurier jest "obcykany" to będzie się upierał że odebrałeś i podpisałeś i nic z tego. Plus regulamin firm kurierskich jest tak skonstruowany że też nic nie wywalczysz gdyby sprzęt był np bardzo
  • Odpowiedz