Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
  • Odpowiedz
I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu na wykopie było pełno obrońców kurierów. "NO BO PRZECIEŻ TO TRUDNA PRACA, TAK DUŻO WYAMGAJĄ MAŁO PŁACĄ". Zajebisty powód by podrabiać podpisy.
BTW. ludzie to dzbany, swego czasu babka u mnie w robocie, pracująca w bardziej wrażliwym dziale, podrobiła za pomocą ksero i korektora ( tak, korektora xD) wezwanie z sądu. Zrobiła to po to... bym mieć dodatkowy dzień wolnego ( ¯\_(ツ)_/¯ ).
Z litości
  • Odpowiedz
cebulaki jak Ty (dobrze się nazwałaś), szukają wyłudzenia


@syjusz: Całkowicie Cie popieram, przecież zachowanie OPa nie różni się dużo od zachowania kuriera. Ma możliwość ugrać coś dla siebie, to będzie kłamał, żeby tylko udowodnić innym jakimi to kurierzy są oszustami.

I jeszcze 8000 ludzi, którzy temu kibicują i tylko czekają, jak to OP załatwi kuriera, żeby się już nie pozbierał.

Przecież Amazon nigdy nie wejdzie do Polski z ich polityką zwrotów
  • Odpowiedz
Co mozna ugrac na tym ze posadzi sie tego kuriera o sfalszowanie podpisu? Jakies odszkodowanie? Jezeli tak to za co konkretnie?
  • Odpowiedz
@xyzzy: Możliwe, że jakiś życzliwy sąsiad podpisał odbiór Twoim nazwiskiem i postawił paczkę pod Twoimi drzwiami, bo wiedział, że i tak jej nie ukradną, a przynajmniej nie będziesz musiał gonić z awizem nie wiadomo gdzie. Zdziwiłbyś się, jak często się to zdarza; sąsiedzi bardzo często są nazbyt uczynni i chcą się podpisać nazwiskiem adresata zamiast swoim (listonosz here, trochę służbista m.in. z w/w powodu)... Oczywiście możliwe, że kurier podrobił podpis i
  • Odpowiedz
  • 0
@FUTdeals to nie wiem w jakich krajach 3 świata mieszkałeś, ale w Polsce np. DPD pokazuje lokalizację nawet pieszego kuriera między budynkami.
  • Odpowiedz
@xyzzy: Nie możesz jednocześnie twierdzić że paczki nie dostałeś i przyznawać się w Internecie że dostałeś. Awantura o podrobiony podpis - jak najbardziej.
  • Odpowiedz
Wiec jedyne do czego mozesz sie przyczepic, to podrobienie podpisu - ale jestem prawie pewien, ze to przyklepia jako niska szkodliwosc czy cos.


@Pienio69: podrobienie podpisu to kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zazwyczaj sądy dają 3 lata w zawiasach.
  • Odpowiedz