Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
  • Odpowiedz
@FUTdeals: W Stanach kurier dostarczający paczkę Amazona wpisał do systemu komentarz "left at door" i w tym miejscu ją znalazłem. Także nie #!$%@? xD W krajach pierwszego xD świata praktyka jest podobna, tylko nie kryją się z tym i nie podrabia podpisów.
  • Odpowiedz
Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


@xyzzy: mialem podobnie ino podpis jakiegos innego kolesia tj inne nazwisko a sie zapierali ze dostarczona...jednak po tygodniu, kurier przyniosl paczke :D
  • Odpowiedz
Kiedyś zrobiłem dym w niemal identycznej sytuacji. Poczta, podpis był a przesyłki nie .Okazało się że nieogarnieta córka sąsiadki trzymała przesyłkę zamiast od razu ja zanieść do mnie. Wyluzuj. Postaw się w sytuację kuriera.
  • Odpowiedz
@darvd29 Z drugiej jednak strony jesli dojdzie do pozwu to jak ew. grafolog udowodni czyj podpis widnieje na tym gównie elektronicznym jak ja sam własnych podpisów na tych ich terminalach...
  • Odpowiedz
@xyzzy: art. 270 k.k.
kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Myślę, że można to spokojnie zgłosić na policję, chociaż kurier może mieć spore kłopoty.
  • Odpowiedz