Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
@xyzzy: wołaj bo to ciekawe

Kiedyś miałem podobnie ale z pocztą polską,
1. paczka była prezentem na urodziny dla moi i nikt poza nadawcą nie wiedział, że idzie
2. Nadawca się obraził na mnie i moich rodziców (bo drogi prezent a tu ani cześć, ani dziękuję, ani pocałuj mnie w dupę)
3. Po kilku latach wyszło, że listonosz nie zastał nikogo w domu, a nie chciało mu się paczki wozić z
@xyzzy: bez kitu #!$%@?ą kurierzy, wczoraj miałem taką sytuacje dosłownie z kurierem ale inpostu, młody kurier pomylił drzwi mieszkania i jeszcze po odejściu ode mnie widziałem przez judasza jak dzwoni dwa razy, potem się rozgląda wokoło, kładzie paczke pod drzwiami i spierdziela do auta i odjeżdża. XDDD

Somsiąd jak potem wrócił to się za łeb złapał. xD

@xyzzy: Możesz skrócić wynik? Mi dhl odesłał wysłana paczkę po 3 tygodniach ubezpieczona na solidna kwotę, pod inny adres, w dodatku chyba podrobił podpis i kombinuje.