Wpis z mikrobloga

#kurier #dhl #paczki #inba
Kto dzisiaj znalazł zamawianą paczkę z drogim sprzętem pod drzwiami bez żadnej informacji o jej dostarczeniu?


Kto się #!$%@?ł z tego powodu


Kto się dowiedział na infolinii że paczka została dostarczona poprawnie i mają mój podpis jako dowód odbioru?'


Kto ma zamiar urządzić inbę, że żadnej paczki nie dostałem, a podpis jest podrobiony?


Edit: zawołam plusujących, nie spamujcie w komentach plox
  • 235
@xyzzy: Tylko nie baw się w rozmowy z samą firmą, bo to nie ma żadnego sensu. Gdy dhl zgubił moją paczkę i dostarczył po dwóch tygodniach paczkę wyglądającą jakby komuś to z dupska wyjęli to nie przyjąłem, złożyłem reklamacje etc. Po kolejnych dwóch tygodniach przyszło pismo z "rekompensatą". 4 złote i ileś tam groszy. Aż ciekawe skąd to sobie dokładnie wyliczyli i czy nie uważają, że to strzał w pysk. A
@Alorotom

zrobiłem skrina i wyśle do DHL żeby mieli w razie czego że paczkę jednak odebrałeś klamczuszku


O odbiorze świadczy podpis odbiorcy, a ten został podrobiony. Paczka zaś została znaleziona.

@xyzzy

Kolega pracuje w DPD i mówi, że kurierzy to w dużej części u cioci, kradzieże paczek czy podrabianie podpisu jest na porządku dziennym. Każdemu z nich mówi, jak kogoś na tym przylapie, że jest kompletnym kretynem (no za zgubienie paczki to