Wpis z mikrobloga

@Harmonijka: @dupasmoka: Ale płacisz na początku 50-60k wpłaty, a potem tyle samo na wykup. Czyli 100 000 w gotówce musisz mieć żeby zaczac myslec o takim aucie. I tych rat mocno niedoszacowales, od 1500? chyba od 2500 miesiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zaleznosci jaka opcja. Dobrze mowie @MuchaZ ?
  • Odpowiedz
@Gieforit: zadałeś sobie trud wejścia na stronę audi? Jest tam kalkulator i można nie wpłacać nawet złotówki. A5 coupé z 3 pakietami kosztuje nieco ponad 2600 netto miesiecznie na 36 miesięcy z limitem 30kkm/rok. Do tego trzeba uwzględnić serwisowanie i ubezpieczenie OC i AC.
  • Odpowiedz
@sowiq: to kijowo bez kitu xd
@dupasmoka: to bylo apropos posta mirka ze kredyt na 30 lat na takie auto
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: bo tutaj średnia wieku jakies 16 lat więc trzeba po prostu olać takie głosy ¯\_(ツ)_/¯
@Gieforit: Nawet sobie kalkulowalem z ciekawosci. Przy 0% wplacie wychodzi 2700 netto. Przy 10% wpłacie już koło 2000 netto. Nie tak źle. Żeby jednak wydawać tyle na auto w sumie zabawkę to
  • Odpowiedz
@parostatek696: No czyli sie nie pomyłiłem. Auto jest banku a po tych 36 miesiacach musisz je oddać i zostajesz z niczym. Bez wchodzenia na strone audi wiem to jako przedsiębiorca. Mozesz sobie w takim razie je wykupic pod koniec ale przygotuj poand 100 000 zł ale w przypadku tej Audicy duzo wiecej ale nie chce mi sie sprawdzac ile.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gieforit: Liczyłem wszystko milion razy i najbardziej opłacalny jest zewnętrzny leasing (ja wynegocjowałem najlepsze warunki w PKO) z wykupem 1% i potem sprzedażą jako osoba prywatna (po pół roku bez podatku).
  • Odpowiedz