Wpis z mikrobloga

Ponieważ ataki na @przegryw90 pojawiały się po każdym wpisie to postanowilem napisać, bo nie rozumiem tych obraźliwych tektów do tego kolesia, który udowania prawdę, która jest znana wszystkim kumatym osobom. Tak, wygląd ma najważniejsze znaczenie. Charakter możesz mieć fajny ale podstawa to wygląd twarzy, jej symetria itp.

Tu nadal masa kucy i białorycerskich #!$%@?ńców wierzy w "bycie miłym" i że to da im dziewczyny. Ale @przegryw90 robi swoimi wpisami dobrą robotę i udowadnia prawdę. OSZUKANO WAS

Tak jak nie istnieje Św. Mikołaj, o którym gadali rodzice i który miał przynosić prezenty. Dziewczyn nie interesuje najbardziej wasze wnętrze, zainteresowania czy masa przeczytanych książek. Czas odrzucić te kłamstwa i poznać brutalną prawdę.

Od dzieciństwa karmiono Was, a także mnie serialami, kreskówkami, filmami, gdzie związek miał zapewnić szczęście, a dziewczyna wybierała tego który był: miły, szczupły, mega mądry, nieśmiały (to już w ogóle rak), sepleniący jak bardzo ją skrycie kochał i jak sie jej wstydził. Nasiąkaliście tymi kłamstwami by teraz kiedy macie powyżej 17, 18 lat obudzić się, że były to kłamstwa. Filmy - komedie romantyczne pokazywały jak nieśmiały brzydki chłopak zdobywa najpiększniejszą laske w szkole, a wysportowany przystojniak (czy Chad jak tam to brzmi w waszym slangu wykopowym) dostawał kosza. I zamiast ćwiczyć fizycznie, być pewnym siebie, walczyć o swoje i bić w mordę - staliście się cipeczkami czytającymi książki, rozwijając swoje "bogate wnętrze", które powiedzmy szczerze - #!$%@? kogo obchodzi. Rodzice, nauczyciele w młodości - robili to samo, utwierdzając takiego mireczka że liczy sie charakter, a kasa, morda, wygląd, ciuchy, perfumy, obycie społeczne - nie mają znaczenia. Dzięki Wam serdecznie bulwy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki Johnny Bravo - wysportowany koksik w bajce na swoje głupie teksty nie mógł poderwać żadnej laski. Serio? A w realnym świecie widzicie co wystarczy powiedzieć takiej dziewczynie by rozłożyła nogi. Kolejne kłamstwo w młodości, kolejna głupia bajka.

Chyba już teraz rozumiecie czemu niektórzy z tagu przegryw są tak wkurzeni na te dziewczyny. Ale w sumie powinni spuscić #!$%@? producentom filmów i bajek w Hollywood.
#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #normictwo
Pobierz
źródło: comment_g4mavduFmAuK0ZUVDmL2BOA6NznTevBU.jpg
  • 124
Ludzie od kiedy zeszli z drzewa to kobiety wybieraly najsilniejszego genetycznie i instynktownie mężczyzne i to się nie zmieniło na przestrzeni milionów lat a zmieniła się tylko forma.

Tuż potem

Wrzuca wszystkie laski do jednego worka.

@ChuckNorek: ja to bym się na jedno zdecydował, ale takie dwójmyślenie też spoko
@benethor: Tak, introwertycy nie mają łatwo jeśli chodzi o socjalizowanie się. Dodatkowo akceptacje grupy jest bardzo ważna.

To ogarnięcie z wyglądu miałem na mysli dobrego fryzjera, modne zwykłe ciuchy, markowe perfumy, na siłke też nie tzreba chodzić, można ćwiczyć kalistenikę w domu. Także żadne w #!$%@? kasy. Efektów żadnych nigdy nie znasz jakie mogą być, zresztą o jakie efekty Ci chodzi? I jaki cel masz na myśli?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polanin: no też nie wiem jakimś kłamstwie xD przecież każdy wie że na serwisie gdzie chodzi o seks głównie liczy się wygląd xD jakbym szukał partnerki na dłuższy czas to już charakter ma ogromne znaczenie i momentalnie podziękowalbym dziewczynie nawet 10/10 z #!$%@? charakterem bez chwili zawachania
@FUTdeals: no ale w realu już sie wygląd nie liczy? Na sympatii, która nie słuzy do seksu wygląd też sie nie liczy? Twarz liczy sie mega, sylwetka to samo. A w związku chcesz mi powiedzieć nie liczy sie seks, tak? W związku tylko przytulanie, wspólne gotowanie i rozmowa? Bajki. Seks łączy związek i nie ma związku bez seksu. Podczas seksu wydziela się u dziewczyn oksytocyna, która przywiązuje je do danego samca,
@Usmiech_Niebios

Przeczytaj proszę jeszcze raz obydwie wypowiedzi.

Pisałem o wrzucaniu wszystkich lasek do jednego worka - lasek lecących na wygląd i lasek oczekujących jakiś wartości dla których wygląd aż tak istotny nie jest.

Jedne i drugie szukaja ogarniętych facetów. Dla pierwszych wygląd i ogarnięcie. Dla drugich ogarnięcie i ewentualnie jakiś wygląd.

A o ogarnieciu faceta, mówilo moje zdanie o tym że od miliona lat kobiety szukaja silnych instynktownie facetów.
To ogarnięcie z wyglądu miałem na mysli dobrego fryzjera


nie ma problemu, od gimnazjum jestem łysy. Nie rosną i #!$%@? ¯\(ツ)_/¯

modne zwykłe ciuchy


a co jeśli jednak wolę sie ubrac wygodnie, a nie próbować się wciskać w rurki?

markowe perfumy


nie używam, mój Asperger źle na reaguje na perfumy.

na siłke też nie tzreba chodzić, można ćwiczyć kalistenikę w domu


w domu utrzymać jakąkolwiek motywację jest jeszcze trudniej

Efektów żadnych
@pijekubusplay: aż, #!$%@?łem wyżej odpowiedź, a zapomniałem zawołać. Ale dobra, to dodajmy jeszcze jedno pytanie które mi sie nasuneło:

Jak taki ktoś ma chociażby wyznaczyć sobie cel, skoro koncepcja bliskości z drugim człowiekiem jest dla niego całkowicie obca?
@ChuckNorek: to jak, forma jest stała czy do jednego worka wrzucać nie można? Bo jak forma stała to po co dwa typy lasek, ten drugi z drzewa zszedł później?


Nie ten drugi zszedł w erze instagrama, stwierdzenia jaką korzyścią jest danie dupy i ogólnego lansu wykreowanym sztucznie prestiżem i budowania popularności lajkami.
@ChuckNorek: typie, weź przyznaj że wszystkie laski z jednego worka, zamiast udawać że instagram jest jakimś owocem poznania dobra i zła i przed nim jeno stałe związki były. Albo nie przyznawaj, jeśli idea wrzucania lasek do jednego worka jest aż tak straszna
@Usmiech_Niebios typie... Weź mi nie narzucaj swojego podejścia i odbij ode mnie. Ja swoje zdanie wyraziłem w jasno określonych spostrzeżeniach korzystając ze zdań złożonych które widocznie mogą być dla niektórych niezrozumiałe.

Ty albo się z tym zgadzasz albo nie.

Pozdro.