Wpis z mikrobloga

Ponieważ ataki na @przegryw90 pojawiały się po każdym wpisie to postanowilem napisać, bo nie rozumiem tych obraźliwych tektów do tego kolesia, który udowania prawdę, która jest znana wszystkim kumatym osobom. Tak, wygląd ma najważniejsze znaczenie. Charakter możesz mieć fajny ale podstawa to wygląd twarzy, jej symetria itp.

Tu nadal masa kucy i białorycerskich #!$%@?ńców wierzy w "bycie miłym" i że to da im dziewczyny. Ale @przegryw90 robi swoimi wpisami dobrą robotę i udowadnia prawdę. OSZUKANO WAS

Tak jak nie istnieje Św. Mikołaj, o którym gadali rodzice i który miał przynosić prezenty. Dziewczyn nie interesuje najbardziej wasze wnętrze, zainteresowania czy masa przeczytanych książek. Czas odrzucić te kłamstwa i poznać brutalną prawdę.

Od dzieciństwa karmiono Was, a także mnie serialami, kreskówkami, filmami, gdzie związek miał zapewnić szczęście, a dziewczyna wybierała tego który był: miły, szczupły, mega mądry, nieśmiały (to już w ogóle rak), sepleniący jak bardzo ją skrycie kochał i jak sie jej wstydził. Nasiąkaliście tymi kłamstwami by teraz kiedy macie powyżej 17, 18 lat obudzić się, że były to kłamstwa. Filmy - komedie romantyczne pokazywały jak nieśmiały brzydki chłopak zdobywa najpiększniejszą laske w szkole, a wysportowany przystojniak (czy Chad jak tam to brzmi w waszym slangu wykopowym) dostawał kosza. I zamiast ćwiczyć fizycznie, być pewnym siebie, walczyć o swoje i bić w mordę - staliście się cipeczkami czytającymi książki, rozwijając swoje "bogate wnętrze", które powiedzmy szczerze - #!$%@? kogo obchodzi. Rodzice, nauczyciele w młodości - robili to samo, utwierdzając takiego mireczka że liczy sie charakter, a kasa, morda, wygląd, ciuchy, perfumy, obycie społeczne - nie mają znaczenia. Dzięki Wam serdecznie bulwy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki Johnny Bravo - wysportowany koksik w bajce na swoje głupie teksty nie mógł poderwać żadnej laski. Serio? A w realnym świecie widzicie co wystarczy powiedzieć takiej dziewczynie by rozłożyła nogi. Kolejne kłamstwo w młodości, kolejna głupia bajka.

Chyba już teraz rozumiecie czemu niektórzy z tagu przegryw są tak wkurzeni na te dziewczyny. Ale w sumie powinni spuscić #!$%@? producentom filmów i bajek w Hollywood.
#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #normictwo
Pobierz
źródło: comment_g4mavduFmAuK0ZUVDmL2BOA6NznTevBU.jpg
  • 124
@Polanin: No powinna pytać o książki, o wnętrze, o charakter wspaniały, o to czy jestem miły. A ona mi mówi że mam boską klatę. No tak to powinno działać? Jak sie okazuje Ci o brzydkich twarzach spod tagu #przegryw, nie mają fajnych dziewczyn i ich nie zaliczają pomimo że na filmach zawsze cichy, skromny, jąkający sie facet wyrywał te laski.
@pijekubusplay: Totalny zbiór kompletnych kretynizmów. Owszem, przystojny mężczyzna ma dużo łatwiej przypadkową kobietę poderwać, tu nie ma się z czym kłócić. Szczególnie w młodzieńczych fazach, gdy jeszcze cały anturaż nie jest tak ważny. No i też na tych wszystkich tinderach, gdzie z niewiadomych mi przyczyn ludzie szukają miłości. #!$%@? z tego będzie na 99,999999%, nawet jeśli się spodobasz. No chyba, że "ruchanie", to cały cel - wówczas powodzenia.

Kluczem jest zachowanie,
@ChuckNorek: o masz duzo racji.

Smiesza mnie juz te lamenty i mysle, ze te przegrywy nawet z wygladem 10/10 mialyby problem znalezc normalna dziewczyne. Przeciez tego nie da sie czytac juz po raz mln.

Tak ludzie zwracaja uwage na wyglad, ale w zwiazku zostaja ze soba poprzez charakter( w 70%reszta to i tak pato zwiazki)

I nie rozumoem czemu przegryw z przydzialu mialby dostac laske, ktora jest 10/10 i ogarnieta xD
@oiio: Ale ja sie zgadzam, ja pisałem o prograowaniu społecznym a raczej o programowaniu na związki, że niby są fajne i dają szczęście. A także jak nam pokazywano że skromny, jąkający sie chłopak miał dziewczynę i zabierał ją pewnemu siebie, wysportowanemu gościowi. A w realnym życiu tak nie ma.

Sposób bycia, pewność siebie - zgoda. Ale pewność siebie często wynika z dobrego wyglądu i oceny innych. Ci z tagu przegryw zostali
@pijekubusplay: gwarantuje, ze jak laska jest normalna i madra zyciowo to nie bedzie przychodzila.

Karyny niech robio co chca :p Oczywiscie moze sie okazac, ze mentalne karyny to 60%.

A Tinder to zadna grupa docelowa... dynamiczne, ladne, dowartosciowane laski tego nie potrzebuja by mieć atencje. Reszta z roznych powodow(!) nawet jak sie nie przyznaje to siedzi tam bo jest zdesperowanie samotna, a to zaburza jednak znacznie eksperymenty, no nie?

Dobra ide
Zgadza się i jedna koleżanka, przeciętna różowa 5/10 mnie całkowicie olała po miesiącu, a po jakimś czasie spotkałem ją z kolesiem 9/10 i jeszcze on ją zdradza, ale jej to nie przeszkadza....Brak słów.


@Piasqun: Lepiej jeść tort z koleżankami niż gowno samemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oiio: Co ciekawe u podstaw PUA jest właśnie to żeby traktować kobietę jako normalnego człowieka tak jak piszesz. To w sumie klucz do sukcesu.
Po co ten zbędny humanitaryzm?


@Seliev: po to, że kobiety potrzebują betabankomatów do wychowywania gówniaków chada.

Swoje przyjdzie samo.


@oiio: bullshit. Przez 28 lat ani jedna kobieta(nie licząc matki, która starała się za wszelką cenę zrobić ze mnie konformistyczną #!$%@?ę, a jedną z głównych idei które usiłowała mi wcisnąć było że nie mam sie wychylać, a jak mnie gnoją w szkole to mam sie nie bronić) nie odezwała się do