Wpis z mikrobloga

Cześć,
Wczoraj w przypływie zabłądzenia w internetach pomyślałem, że fajnie byłoby ukończyć Iron Mana - odważnie - szczególnie, że nie umiem pływać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale w związku z tym, że ten pomysł mnie nie przeraził pomyślałem, że super byłoby złapać byka za rogi.

Myślałem dalej.

i ... zainspirowany wpisami @przecietna i @mojezyciebedzieok postanowiłem ruszyć ze swoim dziennikiem.

Słowem wstępu jestem osobą, która jest zadowolona ze swojego życia. Uważam, że naprawdę dużo osiągnąłem mając na uwadze z jakiego punktu startowałem. Nie chciałbym jednak spocząć na laurach a ostatnio mam wrażenie, że wpadłem w "pułapkę średniego dochodu" - jest mi wygodnie i tracę swoją siłę napędową jaką zawsze była praca nad sobą.

Założenie jest takie, że będę się z Wami dzielił swoimi celami, osiągnięciami, porażkami i inspiracjami. Po to, żeby żyć tak jak chcę żyć i osiągać tyle ile jest do osiągnięcia.

Dlaczego na wykopie? Bo to społeczność z szerokimi horyzontami. Mam wrażenie, że jestem znaleźć tu wiele osób, które będą w stanie mnie zainspirować, doradzić lub sprowadzić na ziemię jeżeli będzie trzeba. Z racji, że mam w planie wchodzić w interakcje z różnymi osobami w zależności od tego co mnie zainteresuje w danej chwili zakładam swój tag #wchodzimydowygrywu

CELE:
Przebieć w biegu na 5km.

NAWYKI:
Wstawać codziennie przed godziną 7:00 - 0/30

#rozwojosobisty #wchodzimydowygrywu
  • 2