Wpis z mikrobloga

Telefony przychodzą w oryginalnych pudełkach. Pani sepheryne, czytamy tu o dwoch osobach które dostały przez przypadek refabrykowane telefony, sprzedajemy telefony w tysiącach, jest to wyjątkowa pomyłka
@trojkeproszu: Przeglądając powyższe opinie zauważyłem jedną prawidłowość: opinie pozytywne pochodzą od osób zarejestrowanych na Wykopie bardzo niedawno, np. miesiąc. Trzeba więc założyć, że eudanezakupy to profesjonaliści, którzy nie zaniedbują żadnego aspektu swojej "działalności gospodarczej". Pozostaje chyba śledzić kiedy firma zniknie z obecnej domeny i pojawi się na innej z inną szatą graficzną. A potem zastanawiamy się kto i za jaką kasę buduje te pensjonaty nad Bałtykiem... Innymi słowy: nie ufałbym opiniom
Ja czekam ponad 2 tygodnie i nawet nr-u przesylki nie dostalem. Na maile odpisuja, ale co mi z tego jak pisza jedno i to samo. Przesylka wyslana. Trzeba srednio czekac 2 tygodnie. Tyle ze w kazdym mailu to pisza. Zaluje ze zrobilem zakupy w tym czyms. Odradzam
Szanowne eudanezakupy zamówiłam u was telefon 24 sierpnia 2018 model Samsung s7 sm-g935f i ani telefonu i ani kasy, zbywacie tylko regulaminem który jest co chwilę zmieniany, mam screanshooty, sprawę zglaszam na policję pozdrawiam was serdecznie.... NIE POLECAM
"27.9.18
Dzień dobry,

Z przesyłka jest wszystko w porządku, została już wysłana z naszego zagranicznego magazynu, czas dostawy to średnio 14 dni roboczych.

Mam nadzieję, że tak niska cena zrekompensuję ten czas oczekiwania. Dziękuje za zakup w naszym sklepie. W razie pytań, służę pomocą.

4:10.18

Dzień dobry,

raport zbiorczy z listami przewozowymi otrzymuje dopiero po kilku dniach.

Zapiszę sobie maila i po otrzymaniu listu niezwłocznie do Pana napiszę."

takie wiadomosci dostaje.. znaczy
ja tez mam probem z swoim zamowieniem u mnie mija 30 dziem i nic jak dzwonieeni nie odbieraja tel jak pisze gmaila udzielaja mi jakis wymijajacych glupich odpowiedzi zary i kpina
No to ja mam też problem i to poważny :(
Wysłane są 2 przelewy na ich konto, bo 1 wysłałem z błędem, że nie dopisałem w nazwie e-udanezakupy ".pl" ale przelew tam poszedł mają zaksięgowany jak znać na koncie bankowym, a piszą że nie mają tego w systemie.
Dzień dobry Przemysław,

"nasz system odnotował brak płatności za złożone zamówienie 42896."

i wysłałem 2 raz przelew z poprawą na to ".pl" i niby
Niestety jest to firma krzak. Naciągają ludzi. Na przesyłkę długo się czeka. Do podanej ceny trzeba dodać cło. Po przeczytaniu powyższych postów to aż strach odpierać ową paczkę. Również domagam się zwrotu kaski, ale pewnie to nierealne. Maile wysłane. Czekam na reakcję. Choć optymistą nie jestem.
ja mam w poniedzialek wolne... pokseruje wszystko i ide sie pobawic. a jezeli o kontakt to wyslalem maila we wtorek i srode. odpowiedzi nie ma. dzis mamy 14 dzien od czasu wysylki towaru. co mi niby potwierdzil ale nr przesylki nawet nie otrzymalem do dzis. wiec nie ma na co czekac

prosze wpisywac nr zamowienia bo tez mam zamiar wydrukowac te posty i dolaczyc do zgloszenia
cyt

Dzień dobry,

Jak tylko otrzymamy cykliczny raport od naszego dostawcy z numerami przewozowymi, system automatycznie wyśle informacje na adres mailowy podany w zamówieniu. Numer ten będzie można śledzić poprzez stronę poczty polskiej, która finalnie doręcza przesyłkę.

Bardzo prosimy o cierpliwość, zamówienie jest realizowane i przesyłka z pewnością zostanie doręczona przed upływem regulaminowego terminu. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt, chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi ponieważ zależy nam aby nasi klienci
Mój telefon zatrzymał urząd celny. Natychmiast do nich napisałam, że chcę odstąpić od umowy... nie wiem co mam teraz robić, czy odebrać telefon z urzędu celnego i zapłacić VAT, czy ubiegać się o zwrot kasy... Czy ktoś tę kasę od nich odzyskał? Jeśli tak, czy dostał mailem potwierdzenie od tej firmy, że oddadzą mu pieniądze? Będę wdzięczna za odpowiedź. Do paragrafu 11 dodali punkt 17, który brzmi - > Sprzedawca zastrzega sobie
Najważniejsze:
MACIE PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W CZASIE 14 DNI i wtedy firma ma OBOWIĄZEK ZWROCIĆ WAM PIENIĄDZE w ciągu kolejnych 14 DNI niezależnie od tego czy paczka już jest wysłana. Dowiedziałem się tego z UOKiK.
- jak to PływającyHolender napisał.
Ja czekam od piątku na zwrot moich pieniędzy i mają czas do 27.11. Potem wiadomo sprawa idzie do odpowiednich miejsc, żeby odzyskać swoje pieniądze.
@twuna: odbierać nie radzę ponieważ zmniejszasz w ten sposób swoja szanse na zwrot pieniędzy i zapłacisz 23%VAT którego Ci na pewno nie oddadzą.

Aby zwolnić paczkę z cła i zawrócić do nadawcy trzeba napisać pismo do odpowiedniego Urzędu Celnego. Informacja do uzyskania na infolinii Poczty Polskiej. Nie bój się mówić ze zostałeś oszukany, oni dobrze znają ten proceder.

Według mnie nie ponosisz żadnych opłat manipulacyjnych ponieważ w akceptowanym przez Ciebie regulaminie
Ja dzisiaj odpisałam do urzędu celnego, że nie znam nadawcy - bo nie znam, że nie zamawiałam nic w Singapurze - bo nie zamawiałam, że nie mam pojęcia co to jest "handset gift" - a to podobno jest w paczce... Obiecali zwrócić pieniądze, ale... Czytając komentarze pewnie kasy nie zobaczę. Złodzieje totalni. Gdyby ktoś szukał kolejnego naciągniętego frajera do jakiejś walki z nimi - to się zgłaszam :(