Wpis z mikrobloga

a mnie nie dziwia te opinnie ja czekam 43 dzien na swoje zamowienie i nic ciagle jakies klamstwa a to prosze poczkac a to to a to tamto wkoncu napisali zeby czekac na realizacje reklamacji i dalej czekam to ja sie pytam czamu pania dziwia te opinnie jasne oszusci
No cóż, fajnie, że do kogoś telefon dotarł. Pytanie, czy miałaś świadomość, że zamawiasz telefon z Chin, od chińskiego sprzedawcy? I że 30% z tego, co zapłaciłaś, to jest prowizja sklepu za to, że za Ciebie złożyli zamówienie na AliExpress? Bo ja się tego dowiedziałam w chwili, gdy zaczęły się problemy.... I za żadną cholerę nie wyrażałam zgody na zamówienie telefonu na AliExpress...
Podpowiedzcie co zrobić. Zamówiłam u nich telefon (przeciętny za 460 zł z promocją z 550 zł) 21 września, więc odstąpić od umowy już nie mogę. Jetem przekonana, że to oszuści. Wg pana z eudanezakupy: "Dzień dobry

z przesyłką jest wszystko w porządku, średni czas realizacji zamówienia wynosi około 14 dni roboczych, natomiast maksymalny regulaminowy termin dostawy przesyłki, który podajemy na naszej stronie internetowej wynosi 40 dni roboczych. Czas dostawy jest uzależniony od
@majkel47: To super, ja jednak gdybym wiedziała, że to zamówione z AliExpress, to sama bym go zamówiła bezpośrednio od chińskiego dostawcy - kolejne 30% zostaje w kieszeni... Jeszcze raz dodam - fajnie, że są ludzie, których transakcje przebiegają bez problemów (jest szansa, że sklep się nie zwinie i otrzymam swoje pieniadze)
@Mibit: Twoja przesyłka (według numeru, który podałaś) trafiła do urzędu celnego, niedługo dostaniesz zawiadomienie z poczty. Jak będziesz postępować - to już Twoja sprawa. Możesz przesyłkę przyjąć i zapłacić wszystkie opłaty (z 23% podatkiem włącznie), lub odmówić przyjęcia przesyłki.
@0majka0,@majkel47 - dzięki za info. Wchodząc na ich stronę wydawało mi się, że sprawdziłam ich wiarygodność:(, Jak przesyłka nie przychodziła to zaczęłam szukać i dotarłam tu:). Gdy doczytałam, że to z AliExpres to też mnie sz... trafił, bo zgodnie z przepisami to cło trzeba zapłacić, aby nie ciągali. Jak odmówię odebrania przesyłki, to co, pisać do nich reklamację. Zgodnie z ich regulaminem mają 30 dni roboczych na dostarczenie przedmiotu. U mnie
@Mibit: Ja odmówiłam przyjęcia przesyłki, z dwóch powodów: 1. Nie wiedziałam, że zapłaciłam za chińszczyznę z AliExpress (a dowiedziałam się, gdy dostałam pismo z urzędu celnego).2. Na zawiadomieniu nadawca wpisał zupełnie inny przedmiot, o innej wartości, a nie telefon, który zamówiłam. Wysłałam maila do urzędu celnego i do sklepu, że odmawiam przyjęcia nieznanej przesyłki (nie znałam ani nadawcy, ani zawartości). To co zrobisz zależy od Ciebie: albo pogodzisz się z chińskim
Mam jeszcze jeden plan - jeżeli nie dostanę nic do 2 listopada, to odstąpię od umowy ze względu na nie dotrzymanie terminu
u mnie minal regulminowy czas dzis mija 43 dzien wyslaam zapytanie kiedy oddadza mi moje pieniadze w dpowiedzi napisali i tak........ ''postepowanie reklamacyjne zakonczy sie w granicach polowy listopada,wdedy bedziemy mogli zwrocic pieniadze bardzo prosze sie nie martwic prosimy rowniez o podanienr konta do zwrotu srodkow''.......wiec znowu musze czekac 20 dni co daje w sumie ponad 60 dni zart
Mi nie odpisują na e-mailu oczywiście. Piszę im, że jak do piątku nie zobaczę na moim koncie przelewów sprawa trafia na policję. Niby piszą, że mogą to zrobić wcześniej, ale widać nie chcą albo coś kombinują. Prawo ich no do 14 dni ok w piątek miła i nie ma zmiłuj się. Dodam swoje opinie na ich temat.
@ssjManiek: Sprawdzałeś,czy telefon jest nowy fabrycznie, a czy "odświeżony"?. Z ciekawości weszłam na Aliexpress i 99% telefonów tam oferowanych ma info "odświeżony"
Lol, na co Wy się nabieracie xD Użytkownik Majkel47 to spam, na onecie nagle niejaka Majka47 również kupiła S7 i również tam broni sklepu który ma w kontakcie podany aż numer konta xD Kto Wam udzieli tej gwarancji? Sklep który za jakiś czas sobie zniknie? :D Jak już chcecie cebulić tokupcie se coś na aliexpress/banggood/gearbest i już.

https://zapytaj.onet.pl/Category/007,035/2,31496070,Czy_strona_httpseudanezakupypl_jest_legitna.html
@eudanezakupy halo,czekam na odpowiedz już któryś dzien w sprawie zlecenia wyslania pieniędzy,zwrocilem towar,na trackingach widnieje informacja że przesyłka doszła i proszę teraz potwierdzić że wysyłacie pieniadze w 14 dni,nic nie muszę wam już dostarczać,proszę o odpowiedz!
@eudanezakupy: Telefon zamówiony 26 sierpnia!Najpierw zatrzymany na urzędzie celnym teraz od dwóch tygodni na poczcie,co rozmowa z przedstawicielem firmy to inne wytłumaczenie.Zastanawiam się nad pozwem zbiorowym (jest już kilka chętnych osób).Sprawa oczywiście została 24.10.2018 zgłoszona na policję.Adam
ja nie dostalam ani zamowienia ani zwrotu piniedzy a zis mija 50 dzien nr zamowienia to to 41404 napisalam do nich odpisali mi za musze czekac na zwrot pieniedzy do polowy lisyopada
@PlywajacyHolender: Zgodnie z ich regulaminem muszę poczekać do 5 listopada (zamówienie z 21 września). Wtedy mogę składać reklamację w związku z niewywiązaniem się z terminu realizacji. Do dnia dzisiejszego nic nie dostałam.
Witam wszystkich,telefon doszedł, wszyystko jest z nim okej, zawiera wszystkie akcesoria i papiery. Jedyny mankament to to, że jest przeznaczony na rynek amerykański co wyklucza go z noramlnego działania w polsce. Fakt działa ale zasięgu jest jedna kreska góra dwie, transmisja danych nie działa wogóle byłem w salonie orange powiedzieli że telefon jest zza granicy stąd taki problem. Pozatym na wifi śmiga jak marzenie dodam że jest brandowny siecią Verizon+ czyli ktoś
Zamówiłam telefon samsung s7 na początku września, telefon otrzymałam po ponad miesiącu gdyż został zatrzymany przez urząd celny.Sugerując się opiniami, że jest problem z odzyskaniem pieniędzy zdecydowałam się go odebrać. Sklep zapewniał, że z paczką wszystko będzie na 100% ok. Na pierwszy rzut oka niby wszystko ok, ale otrzymałam wersję amerykańską SM930V bez żadnych papierów. Telefon wygląda jakby był składany z kilku, na pudełku i opakowaniu jest inny numer telefonu. Gdy napisałam
Właśnie zmienili regulamin. Było: 2. Średni czas realizacji zamówienia, o ile nie zastrzeżono w Karcie Produktu inaczej, wynosi od 2 do **30 dni** roboczych i biegnie od chwili zawarcia umowy sprzedaży Produktu objętego zamówieniem, a w przypadku wyboru przez Klienta jednej z form płatności z góry – od chwili opłacenia zamówienia. a jest już 40 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poczekajcie troche,telefon idzie z azji a nie europy,ja czekałem ponad miesiąc ale doszedł,co prawda nie byłem w stanie go zaakceptować,odesłałem go,rownież doszedł w ponad 2 tyg do ich magazynu i teraz czekam na zwrot pieniedzy,poczekajcie chwile...
@eudanezakupy: przecie napisalem do was i nic nie odpisaliscie

cyt

gdzie jest do cholery moja przesylka. nr podany wcale nie byl dla mnie przesylka. OSZUSCI

W dniu 2018-10-15 09:21:50 użytkownik shop@e-udanezakupy.pl napisał:
Dzień dobry,

przepraszamy za opóźnienie, raporty otrzymujemy po kilku dniach.

Z przesyłką jest wszystko w porządku, średni czas realizacji zamówienia wynosi około 14 dni roboczych, natomiast maksymalny regulaminowy termin dostawy przesyłki, który podajemy na naszej stronie internetowej wynosi 40
Witam. Miałem podobny problem co większość z was zamówiłem telefon s7 edge 9 września i po 7 tygodniach przyszły papiery celne wraz ze zdjęciem przesyłki, nerwówka niesamowita. Podczas zakupu nie było żadnej informacji ze przesyłka będzie z Chin dopiero po wpłaceniu kasy taka informacja i to już jest oszustwo.
Skany papierów wysłałem do sklepu a oni mi odesłali odpowiedź: Bardzo nam przykro taka sytuacja się zdarza i że trzeba wysłać do UC
Dotarl tel LG G6 na szczescie bez cla. Tel niestety nie ma naszego jezyka. Nie odsylam go tylko z tego powodu, ze nie wierze w odzyskanie kasy. Oby nigdy wiecej nic wspolnego z ta zalosna firma