Wpis z mikrobloga

ja tez mam probem z swoim zamowieniem u mnie mija 30 dziem i nic jak dzwonieeni nie odbieraja tel jak pisze gmaila udzielaja mi jakis wymijajacych glupich odpowiedzi zary i kpina
No to ja mam też problem i to poważny :(
Wysłane są 2 przelewy na ich konto, bo 1 wysłałem z błędem, że nie dopisałem w nazwie e-udanezakupy ".pl" ale przelew tam poszedł mają zaksięgowany jak znać na koncie bankowym, a piszą że nie mają tego w systemie.
Dzień dobry Przemysław,

"nasz system odnotował brak płatności za złożone zamówienie 42896."

i wysłałem 2 raz przelew z poprawą na to ".pl" i niby
Niestety jest to firma krzak. Naciągają ludzi. Na przesyłkę długo się czeka. Do podanej ceny trzeba dodać cło. Po przeczytaniu powyższych postów to aż strach odpierać ową paczkę. Również domagam się zwrotu kaski, ale pewnie to nierealne. Maile wysłane. Czekam na reakcję. Choć optymistą nie jestem.
ja mam w poniedzialek wolne... pokseruje wszystko i ide sie pobawic. a jezeli o kontakt to wyslalem maila we wtorek i srode. odpowiedzi nie ma. dzis mamy 14 dzien od czasu wysylki towaru. co mi niby potwierdzil ale nr przesylki nawet nie otrzymalem do dzis. wiec nie ma na co czekac

prosze wpisywac nr zamowienia bo tez mam zamiar wydrukowac te posty i dolaczyc do zgloszenia
cyt

Dzień dobry,

Jak tylko otrzymamy cykliczny raport od naszego dostawcy z numerami przewozowymi, system automatycznie wyśle informacje na adres mailowy podany w zamówieniu. Numer ten będzie można śledzić poprzez stronę poczty polskiej, która finalnie doręcza przesyłkę.

Bardzo prosimy o cierpliwość, zamówienie jest realizowane i przesyłka z pewnością zostanie doręczona przed upływem regulaminowego terminu. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt, chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi ponieważ zależy nam aby nasi klienci