Wpis z mikrobloga

Co ostatnio taki spam gimbo-ateistycznymi wpisami?
Jestem ateistą, ALEEEEEE JESTEM PONAD TE WASZE WOJENKI, jestem #!$%@? kimś! ROZUMIESZ?
JESTEM #!$%@? KIMŚ!
Co się #!$%@? wywyższacie #!$%@? 13 letnie gimbusy
NIE OBCHODZĄ MNIE WASZE WYSRYWY, ROZUMIESZ?
NIE OBCHODZĄ MNIE
JESTEM PONAD WAMI !!!
Myślicie, że możecie się uważać z lepszych od wierzących, co cię obchodzi że ktoś wierzy!?
NIE DOUCZONE 13 LETNIE GIMBUSY, DO SZKOŁY #!$%@?.


Jestem ateistą, ALE jestem krypto katolem!!! ()

#bekazkatoli #bekazateistow #wiara #religia #ateizm #gimboateizm #gimbohumor #gownowpis
  • 34
@KiraQueen: ja jako ateista nie mam nic do katolików. Lepiej żeby głupie masy byłe sterowane sprawdzonym rozwiązaniem które działało przez wieki. Jak ktoś potrzebuje duszka na chmurce i książki z legendami żeby nie kraść i nie mordować to może lepiej niech tkwi w tym niż jakby miał się wyzwolić i robić rewolucję komunistyczną 2.0
Jak ktoś potrzebuje duszka na chmurce i książki zlegendami żeby nie kraść i nie mordować to może lepiej niech tkwi w tym niż jakby miał się wyzwolić i robić rewolucję komunistyczną 2.0


@Royal_Email: Pytanie tylko czy na pewno jest potrzebne. Na przykład w Czechach nie ma problemów tego typu. Jakoś to działa bez uprzywilejowywania specjalnych ateistycznych hierarchów.
@KiraQueen: niektórzy nie lubią muzułmanów albo pedałów, ja nie lubię katolików, nic wielkiego się za tym nie kryje tylko chodzi o to zeby im #!$%@?ć, bo jestem złośliwy. ot. czego oni nie rozumio
@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: nie chodzi o to czy ktoś wychwala czy nie, tylko co wstawić w miejsce księdza dla ciem nej masy? Ja tam wole katolików którzy kamienowanie córki za seks przed ślubem nazywają metaforą niż muzułmanów którzy nazywają to prawem. Wolę katolików którzy nawołują do wyzbycia się bogactwa na tej ziemi i oddanie się bogu (jednocześnie pasąc swoje brzuchy) niż świeckich rewolucjonistów którzy ci po prostu wszystko zabiorą.