Wpis z mikrobloga

Co ostatnio taki spam gimbo-ateistycznymi wpisami?
Jestem ateistą, ALEEEEEE JESTEM PONAD TE WASZE WOJENKI, jestem #!$%@? kimś! ROZUMIESZ?
JESTEM #!$%@? KIMŚ!
Co się #!$%@? wywyższacie #!$%@? 13 letnie gimbusy
NIE OBCHODZĄ MNIE WASZE WYSRYWY, ROZUMIESZ?
NIE OBCHODZĄ MNIE
JESTEM PONAD WAMI !!!
Myślicie, że możecie się uważać z lepszych od wierzących, co cię obchodzi że ktoś wierzy!?
NIE DOUCZONE 13 LETNIE GIMBUSY, DO SZKOŁY #!$%@?.


Jestem ateistą, ALE jestem krypto katolem!!! ()

#bekazkatoli #bekazateistow #wiara #religia #ateizm #gimboateizm #gimbohumor #gownowpis
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klepajro: Yyy, no właśnie nie, bo nikt tu nie płacze o obrażających nas katolików, to tylko parodia tych cyklicznie powtarzających się wpisów, ŻE MNIE NIE OBCHODZĄ TE WASZE WOJENKI.
  • Odpowiedz
@KiraQueen Ale jesteście z tą śmieszna wojną religijną #!$%@? xDD

Edit
Wojną na/o wykop peel, tej bitwy nikt nie chce przegrać, więc rozumiem skąd ta zaciekłość xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danieru: Jaka wojna, piszemy między sobą ateistami, na tagu dla ateistów, czy pisanie na katolickim forum to też wojna?
Katolicy mogą zczarnolistować.
  • Odpowiedz
@KiraQueen
Ale to Wasze #!$%@? (z jednej jak i z drugiej strony) wchodzi cały czas w gorące (no gorący temat w #!$%@?), a nie chce wrzucać cały czas tagów na czarno. Idealnie by było jakbyście się ludzie ogarnęli i zajęli czymś pożytecznym, do książek, do roboty, nie wiem #!$%@? wie co, tylko nie zajmujcie się, ja Was proszę edukowaniem kogokolwiek,. Potem wszędzie ultra lewactwo albo ultra prawactwo.

Fakt, że ludzie którzy mają
  • Odpowiedz
@KiraQueen

Ok dam tylko powiedz co tym kieruje, teraz serio mi się takie pytanie nasunęło, co takiego człowieka zmusza, żeby pluć ogniem, nawet na tych, którzy mówią, że są ponad tym, więc se facto w zasadzie nic Ci nie zrobił, a skoro ma z tym problem to nazywasz taką osobę krypto katolem. Tak więc, co sprawia, że człowiek musi głośno krzyczeć, że "opozycja" jest #!$%@?, tylko dlatego, bo ma inne przekonania?
  • Odpowiedz