Wpis z mikrobloga

@karczochh: miruniu wygoogluj sobie ps2hdmi koszt jakies 50 cebul chyba ze masz wiecej sprzetow do podpiecia sam uzywam av2hdmi i dziala do ps2 psx xboxa i czego sobie tylko wymyslisz koszt kolo 40 cebulionow jak bedziesz kupywal av2hdmi zwroc uwage by nie kupic hdmi2av idzie sie zakrecic bo sa identiko
@karczochh: miruniu wygoogluj sobie ps2hdmi koszt jakies 50 cebul chyba ze masz wiecej sprzetow do podpiecia sam uzywam av2hdmi i dziala do ps2 psx xboxa i czego sobie tylko wymyslisz koszt kolo 40 cebulionow jak bedziesz kupywal av2hdmi zwroc uwage by nie kupic hdmi2av idzie sie zakrecic bo sa identiko


@susz_suszelski: kuuuurna właśnie mi przypomniałeś że mam jeszcze gdzieś xboxa starego :-) Zaraz biorę się za szukanie tego co mi
@karczochh: ja mam starego xsa zrobilem z niego arcade coin ops 8 plus cala biblioteka nesa i game boya advance polecam motzno dziala to swietnie lepiej dzialajacej maszynki do emu nie widzialem a troche tego przerobilem daj znac co zamowiles i czy wsystko smiga pozdrawiam( ͡° ͜ʖ ͡°)