Wpis z mikrobloga

hej Mirki,

stoję przed kupnem roweru szosowego - jeżdżę codziennie po mieście, latem czasami dłuższe trasy. chciałbym mieć rowerek za 1500-2000zł, rama najlepiej aluminium, napęd shimano 105 lub wyżej ma być szybki, ale przede wszystkim musi mieć duszę, także odpuszczam temat nowych rowerów - nie ten pułap cenowy. mam 194 cm wzrostu.

bardzo podoba mi się ta rama gianta
ale chyba nie zdążę przed wyjazdem najbliższym z niej nic złożyć, jest też na allegro taki gotowy temacik

czy myślicie, że to dobry wybór? stare karbonowe rury do codziennego użytku? i co myślicie o cenach - czy może lepiej się nie śpieszyć i złożyć coś na tej ramie z olx? 61 cm to chyba ok dla mojego wzrostu?

poza tym rowerem widziałem kilka innych jak ten canyon, czy gazelle, ale nie porywają mnie jakoś jeśli chodzi o walory estetyczne.

będę bardzo wdzięczny za Wasze wskazówki!

#szosa #rower
  • 5
@trace_error: he he, true ( ͡° ͜ʖ ͡°) o duszy myślałem oglądając ramy z lat 70 np. mosera i jakoś tak niefortunnie to słowo sobie w głowie zapisałem. bardziej chodzi mi o porządny używany rower, który już swoje przejeździł i jeszcze drugie tyle przejeździ - nie o rower z marketu który ledwo zmieści się w rozsądnym budżecie tylko dlatego że jest nowy.

@Twardziel dzięki za tę wskazówkę.