Wpis z mikrobloga

Niedawno po raz drugi wziąłem udział w szybkich randkach. Podobnie jak pierwsze moje szybkie randki, te również były przeznaczone dla osób w wieku około 25-35 lat i również było na nich około 30 osób każdej płci (czyli w sumie około 60 osób).

Idąc tam, bałem się, że natknę się na którąś z dziewczyn, z którymi dopasowało mnie na pierwszych szybkich randkach i z którymi się spotkałem - https://www.wykop.pl/wpis/34462233/. Na szczęście nie było żadnej z nich.

Były za to dwie dziewczyny, których nie wybrałem na pierwszych szybkich randkach. Obie mnie poznały i rozmowy z nimi były inne niż z pozostałymi - trochę jak z dalszymi znajomymi (np. co tam słychać u ciebie? co się zmieniło od kiedy się widzieliśmy?). Obu nie zaznaczyłem również tym razem. Jedna była bardzo smutną i zaniedbaną kobietą. Była po trzydziestce, a wyglądała jak znacznie starsza grażyna. Druga wyglądała znacznie lepiej i nawet fajnie fajnie się z nią rozmawiało, ale była zupełnie nie w moim typie. Podchodziła mi trochę pod karynkę, która pracuje w sklepie monopolowym i lubi flirtować z sebkami, którzy robią tam zakupy. Chyba szuka bogatego męża, ale zdecydowanie brak jej klasy.

Większość dziewczyn raczej bliższa była górnej granicy wiekowej. U niektórych zauważyłem kurze łapki wokół oczu. Poza aspektem wiekowym, większość dziewczyn ogólnie OK. Ubrane zwyczajnie z raczej delikatnym makijażem. Moją uwagę zwróciły tatuaże u wielu z nich.

Niektóre były zupełnie poza moim zasięgiem. Np. jedna pani prawnik i jedna programistka. Obie pewnie z zarobkami rzędu 5-10k netto. Gdzie ja mam start do takich ze swoimi 3k netto. Inne odrzuciłem z innych powodów - np. od jednej mocno opalonej karyny śmierdziało papierosami.

Zaznaczyłem około 15 dziewczyn, ale dopasowało mnie tylko z czterema. Wynik mnie trochę rozczarował, bo poprzednim razem dopasowało mnie z siedmioma dziewczynami. Myślę, że przyczyną może być to, że idąc na szybkie randki nie brałem udziału w #nofapchallenge już od kilku tygodni, więc byłem przymulony od masturbacji. Brałem też słabsze leki - https://www.wykop.pl/wpis/34719163/.

Relacje z randek wkrótce.

#randkujzwykopem #randki #szybkierandki #speeddating #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf
  • 11
Zaznaczyłem około 15 dziewczyn, ale dopasowało mnie tylko z czterema. Wynik mnie trochę rozczarował, bo poprzednim razem dopasowało mnie z siedmioma dziewczynami.


@wyjzprz2: typie, jesteś zbyt surowy w tym aspekcie wobec siebie. Jak nie jesteś mocnym 9/10 to imo nie ma szans byś miał success rate > 30%, to siedem bym traktował jako sukces niezależnie od jakości kobiet na takim evencie
Obie pewnie z zarobkami rzędu 5-10k netto. Gdzie ja mam start do takich ze swoimi 3k netto.


@wyjzprz2: Czemu sie sam dyskwalifikujesz? Po pierwsze nie wiesz, czy zarabiaja 5-10k, a po drugie, nawet jak zarabiaja wiecej od Ciebie, to dla takiej 30+ to moze nie byc najwazniejsze kryterium.

I popieram poprzednikow. Dobrze sie Ciebie czyta - pisz wiecej, dzialaj wiecej i wychodz z tego przegrywu!
@Zielony_Minion:

Po pierwsze nie wiesz, czy zarabiaja 5-10k


Skoro ja na jakimś gówno-stanowisku w korpo dostaję 3k na rękę, to przypuszczam, że prawniczka i programistka zarabiają więcej.

a po drugie, nawet jak zarabiaja wiecej od Ciebie, to dla takiej 30+ to moze nie byc najwazniejsze kryterium.


Nawet jeśli dla nich nie ma to znaczenia, to ja bym się czuł niekomfortowo, gdyby kobieta zarabiała więcej ode mnie.

@BaZyL4:

Ultra przegryw siedzi
Niektóre były zupełnie poza moim zasięgiem. Np. jedna pani prawnik i jedna programistka. Obie pewnie z zarobkami rzędu 5-10k netto. Gdzie ja mam start do takich ze swoimi 3k netto. Inne odrzuciłem z innych powodów - np. od jednej mocno opalonej karyny śmierdziało papierosami.


@wyjzprz2: no i z powodu takich urojeń jesteś sam. Mój facet zarabia dużo mniej ode mnie (około połowę mniej), mi to nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało.