Wpis z mikrobloga

właśnie się dowiedziałam, że moja bardzo dobra przyjaciółka zdradza od pewnego czasu swojego narzeczonego. znam tego gościa i to bardzo sympatyczny, miły, cichy Mirek. eh, nie mam pojęcia co robić. niczym bardziej nie gardzę niż zdradą, ale jednak to moja przyjaciółka. no ale z drugiej strony niedługo będą się pobierać i naprawdę szkoda mi tego niewinnego mireczka ( ͡° ʖ̯ ͡°) borze, chodzę przez to taka struta, że nie wiem. wolałabym się nigdy nie dowiedzieć (,) mirko, halp. co robić?

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zdrada
  • 50
https://www.wykop.pl/wpis/34952011/wlasnie-sie-dowiedzialem-ze-moj-bardzo-dobry-przyj/

@czylipapryka: wiem, że biat, ale dla Twojej informacji, jeśli Cię to ciekawi ja zdania nie zmieniam. Mimo że w prawdziwą przyjaźń między kobietami nie wierzę.

Przez pojęcie prawdziwej przyjaźni, mam na myśli coś, co jest między dwoma facetami, jednak jak widać nie każdy zasługuje na miano kolegi, a co dopiero mówić o przyjaźni.