Wpis z mikrobloga

@Wujek_Fester: Trochę frajerstwo, można było się zapożyczyć na 40 lat na połowę swoich miesięcznych przychodów (potem byś się martwił) i kupić coś czego somsiad by zazdrościł aż by go dołem zapiekło, a Ty pewnie jakiś krótki kredyt, albo jakaś śmiesznie niska rata, no i teraz masz co masz... Wykop nie zaaprobował, a Ty będziesz musiał żyć z tym piętnem.

Nie jesteś godzien bycia Polakiem na emigracji ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@dnasstorm: @Wujek_Fester: co z tego ze skromnie, nie placi juz komus na kredyt tylko splaca swoj, jak kiedus bedzie chcial sprzedac to przynajmniej cos z tego bedzie a nie na 0 jak przy wynajmie :)

Gratki Wujek, moze za kilka lat znowu pojde w Twoje slady! ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Regis86 nie dostaniesz takiego kredytu dużego. Musiałby ze 100k wkładu dac żeby kupić dom taki co by sąsiadom kopara opadła. Tylko po co ...
  • Odpowiedz
@Lanza: Jak się przeprowadze :)

@adriano30: Jak najszybciej :) Swoje będziesz spłacał, nawet gdybyś miał za rok-dwa-trzy sprzedać

@adekad: w sumie 3 miesiące ale solicitorzy byli upierdliwi jak jasna cholera...chociaż mi się to okazało na rękę

@piwniczak: Wiem, ale podbija sporo z efektywności energetycznej :-)
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester:
Chyba bym #!$%@? wolał jakąś kawalerkę na pradze od takiego czegoś xD

To jest to bogactwo w UK?

Nawet we wsiach w Polsce B stoi masa ładniejszych i większych prawdziwych domów z fajniejszymi autami na podjeździe.
  • Odpowiedz