Wpis z mikrobloga

@xandra mam nadzieję że rozumiesz dlaczego w gimboateizm jest gimbo
! Czyli jednak tu zagladasz i muszę Ci tłumaczyć że ateizm jest w gimbazie modny ( ͠° °)

@xandra: Bo 'argumenty' ateistów z Wykopu rzeczywiście rozwala nawet uczeń gimnazjum. Wystarczy zadać ateiście pytanie "skąd się wziął świat" i już koniec merytorycznej dyskusji. "Nie wiem" "Z niczego" "Sam się zrobił" - tyle możesz najwyżej przeczytać. Żeby chociaż Hawkinga któryś z nich czytał heh
@marekrz: Ale wiesz że powiedzenie "nie wiem" jest tak na prawdę mocniejszym argumentem niż "stało się tak za sprawą boga"?

Od tysięcy lat, za każdym razem jak odkrywaliśmy jakieś zjawisko którego nie potrafiliśmy wytłumaczyć, przychodzili debile i mówili "to za sprawą boga". Potem przychodziła nauka, dawała im mokrą szmatą w pysk. A ci sami debile odpowiadali, no dobra, to może faktycznie macie rację, ale tamtej innej rzeczy nie potraficie (jeszcze) wyjaśnić
@jaqubte drogi kolego chyba nie zrozumiałeś gimbo ateizm oznacza tyle co to że w gimbach i szkołach jest modne obrażanie kościoła. Ok ziom dlatego tag gimboateizm bo często argumenty gimbusow są ograniczone o wiedzę i niespojne