Wpis z mikrobloga

Ich już całkiem powaliło... ONR i prawica będą BLOKOWAĆ kina i odprawiać EGZORCYZMY xDDD
Potwierdzono akcję w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Toruń, Kraków, Łodź, Białystok, Wrocław, Rzeszów i Katowice. Idziesz na Kler? Weź gaz pieprzowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkatoli #pedofilia #kosciol #warszawa #gdansk #krakow #lodz #bialystok #wroclaw #rzeszow #katowice #kler #neuropa
xandra - Ich już całkiem powaliło... ONR i prawica będą BLOKOWAĆ kina i odprawiać EGZ...

źródło: comment_ZUHePsQIMZMhtd5KfpXBIeDTQ9I4mAG7.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@xandra: tenz z brodka to taki typowy wykopek mam takiego sasiada ciagle wszystko bojkotuje i robi jakies akcje mieszka z rodzicami niedlugo mu 40 stuknie nic mu sie nie podoba wszystko mu przeszkadza przsiaduje cale dnie w necie i pisze jak to przez feministki nie moze poruchac XD
  • Odpowiedz
@xandra: Mam kumpli narodowców i skinów i oni raczej są antyklerykalni, słuchają honoru itd., więc nie mierz wszystkich "prawicowców" w ten sposób.
Tak samo jak i wszystkich katolików, chodzę do kościoła, a w sprawie pedofilii mam jedno zdanie: jazda z kurvami.
  • Odpowiedz
@xandra #rzeszow no kto by pomyślał, właśnie tak się zastanawiałem czemu u nas cicho, czemu nie głosują nad zakazem a to sie okazuje że kato bojówki będą nas #!$%@? krzyżami, mialem poczekać i obejrzeć na showmaxie ale widzę że nie pozostaje nic innego jak pójść, takiego dymu nie mogę przegapić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz