Wpis z mikrobloga

Cześć
Czy macie jakieś sposoby na ukrycie środków finansowych przed komornikiem i innymi sępami jak np była żona która chciałaby położyć na nich łapę. Mogę wszystko wypłacić i trzymać w skarpecie ale jest to bardzo ryzykowne. Zastanawiam się co zrobić, chciałem wynająć skrytkę bankową ale dowiedziałem się że one też idą do komornika więc to gunwo warte.

A może porobić sobie wpłaty do jakichś buków czy coś.

Mam też Skrilla ale to też chyba niepewne, albo PayPal, jak myslicie

#pieniadze #pytanie #zwiazki #pytaniedoeksperta #finanse #banki #komornik #praca #pracbaza #biznes
  • 87
@Wojor: ufać bardziej niż czemukolwiek innemu. BTC się nie da podrobić. A nawet jak pis wyda dekret to możesz spieniężyć w każdym innym kraju. Tylko pamiętaj, że jest zmienny kurs :)
@Wojor: kto ci każe ładować wszystko w jedno aktywo? Kup za 5-10% kapitału lub nawet jeszcze mniej. Zaletą jest łatwe upłynnienie na całym świecie, wystarczy ci internet - gdybyś musiał z jakichś przyczyn z dnia na dzień uciekać z kraju to tylko krypto ci zapewni byt :)
Dywersyfikacja to podstawa. Oprócz tego kup trochę złota. Sztabkę jest całkiem łatwo skitrać i nie straci na wartości dramatycznie.