Wpis z mikrobloga

Cześć
Czy macie jakieś sposoby na ukrycie środków finansowych przed komornikiem i innymi sępami jak np była żona która chciałaby położyć na nich łapę. Mogę wszystko wypłacić i trzymać w skarpecie ale jest to bardzo ryzykowne. Zastanawiam się co zrobić, chciałem wynająć skrytkę bankową ale dowiedziałem się że one też idą do komornika więc to gunwo warte.

A może porobić sobie wpłaty do jakichś buków czy coś.

Mam też Skrilla ale to też chyba niepewne, albo PayPal, jak myslicie

#pieniadze #pytanie #zwiazki #pytaniedoeksperta #finanse #banki #komornik #praca #pracbaza #biznes
  • 87
@rafion: strasznie swiruje kurs, jescze sie wkurzam teraz bo przypomnialo mi sie ze ktos kiedys mi tym placil za cos online i moze mam gdzie jakies cwierc bitcoina ale gdzie
@Wojor: zakładasz spółkę w egzotycznym kraju (nawet przez net) spółka zakłada konto gdzie chce nawet i w Polsce, wyrabia kartę firmową którą ty się przypadkowo "opiekujesz" ;]
czy jak mam intercyze od okolo roku to daje mi to jakis spokoj? wlasciwie sam juz nie wiem, czy ta intercyza mnie ochroni przez zabezpieczeniem z sadu? jak myslicie


@Wojor: Kurde stary bierz dobrego prawnika, a nie pytasz się na portalu ze śmiesznymi stulejkami.