Wpis z mikrobloga

Wszystko wszystkim ale żałować komuś jedzenia? Rozumiem jakby pieniądze ginęły ale #!$%@? bez przesady. Typ przegrywa który zje spod siebie, robiący awanturę o ser wartości 4zł.

@Antyradek daj numer konta to Ci zrobię przelew bo aż mi za Ciebie wstyd, opluted przy okazji

#komentarzdowpisu #dzban #przemysleniazdupy
Pobierz
źródło: comment_0VI2lxXOvQjGrxAZ4a1wZ5ClnO9mGmGx.jpg
  • 154
Wszystko wszystkim ale żałować komuś jedzenia? Rozumiem jakby pieniądze ginęły ale #!$%@? bez przesady. Typ przegrywa który zje spod siebie, robiący awanturę o ser wartości 4zł.


@Notabene: ehhhh nic nie rozumiesz... Tu nie chodzi o jednorazowy skok na jedzenie. W tekście jest jeszcze przykład jogurtów, oliwy... Skoro cały czas ktoś mu wyjada jego żarcie to w końcu ma prawo się #!$%@?ć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wszystko wszystkim ale żałować komuś jedzenia? Rozumiem jakby pieniądze ginęły ale #!$%@? bez przesady. Typ przegrywa który zje spod siebie, robiący awanturę o ser wartości 4zł.

@Notabene: na takich naiwnych #!$%@? jak ty najlepiej robi się hajs, widać przegrywie żeś jeszcze nosa spod matczynej spódnicy nie wystawił i nie masz pojęcia co to dorosłe życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Notabene: kij, że zarzutka

Ja miałam taką współlokatorkę, która oprócz jedzenia kradła ubrania i kosmetyki. Najlepsze, że zamieszkałam z nią, bo znała się z moją koleżanką i postanowiłyśmy wspólnie szukać mieszkania.
Na początku myślałam, że tylko mi się wydaje, że coś mam poprzestawiane albo że zostawiłam u chłopaka/rodziców daną rzecz.Ostatecznie przed wyjazdem na weekend robiłam zdjęcia wnętrza szafy, żeby po przyjeździe porównać, czy moje ciuchy ktoś ruszył i rzeczywiście widać było,