Wpis z mikrobloga

@Notabene: Ta, a później chcesz sobie zrobić kanapkę, a tu wędliny nie ma czy tam sera lub chleba. I leć do sklepu, bo ktoś wyżarł. Jak to się zdarza nagminnie to przecież nie jest 4 zł, tylko się później okazuje, że wydajesz 2x tyle na żarcie, bo jeszcze jedną osobę utrzymujesz za swoje.
  • Odpowiedz
@Notabene: niektórzy ludzie szanują jedzenie i kupują regularnie tylko tyle, ile planują zjeść - też bym się #!$%@?ł gdyby mi zjadła moje śniadanie i sam będę musiał #!$%@?ć do sklepu po te pół chleba i ser.
  • Odpowiedz
  • 0
@Notabene to uzasadniony ludzki atawizm z czasów zamierzchłych. Co robi lew, jak do jego zdobyczy podchodzi hiena? Śpieszę z odpowiedzią: #!$%@? się niemożebnie
  • Odpowiedz
@Notabene: ale dzban z Ciebie. Jak wyprowadzisz się z piwnicy i ktoś zacznie Tobie #!$%@?ć żarcie to zobaczysz jakie to irytujące. Sklep też żałuje Ci jedzenia bo musisz za nie płacić zamiast dostawać za darmo?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notabene: ciekawe czy też byś był zadowolony jak przychodzisz do domu myśląc, że masz ser żeby sobie kanapki zrobić a tu nie ma i musisz głodny dymać do sklepu. I tak nie raz tylko notorycznie
  • Odpowiedz
@Notabene

Ludzie są różni, niektórzy po prostu wybierają większe zło bo się wstydzą zapytać.


Czyli wg ciebie można wybrać większe zło, bo ktoś się wstydził zapytać?
  • Odpowiedz
Ludzie są różni, niektórzy po prostu wybierają większe zło bo się wstydzą zapytać.


@Notabene: Według rozumowania "boję się zapytać czy chce ze mną iść do łóżka to ją zgwałcę", też jest w porządku?
  • Odpowiedz
@Notabene: Niech sam zamieszka, zamiast wynajmować stancję. Jak za czasów studenckich mieszkałem ze znajomymi, to zawsze uważałem, że część mojego żarcia jest także do dyspozycji reszty i podobnie w drugą stronę. Tak było spokojnie i bez nerwów, a tu słoik pima sort
  • Odpowiedz
@Notabene ale wiesz że tu nie chodzi o 4 zł tylko o zasady? Jak byłam młodsza i mieszkałam jeszcze z rodziną to siostra pobierała mi kosmetyki i nic bardzie nie #!$%@? niż taki cichy szabrownik. Zapytałaby się i by nie było problemu.
  • Odpowiedz