Wpis z mikrobloga

Typ przegrywa który zje spod siebie, robiący awanturę o ser wartości 4zł.


@Notabene: To błąd poznawczy, w tej historii nie chodziło o kwotę czy straty materialne tylko o sytuację/fakt - złodziejstwo.
  • Odpowiedz
@Notabene: raz współlokator też wypił mi całą colę. I nie chodziło o te 4zł za butelkę ale o to, że akurat miałem ochotę napić się zimnej coli prosto z lodówki a jedyne co to się wkurzyłem
  • Odpowiedz
@Notabene: dzbanem to jesteś ty. Nie chodzi tylko o to że jedzenie kosztuje (a to ważne), ale potem taki koleś musi do sklepu iść, tracić czas żeby znowu to samo kupić
  • Odpowiedz
czytam te komentarze i dalej kręcę beczkę, jesteś tak głupi że myślisz że taki wpis pisany poważnie wisiałby dalej?:)


@Notabene: Pewnie, że tak, bo jak frajerzy się tak błaźnią, to zawsze brną w to ile wlezie. Żenujące.
  • Odpowiedz
@Notabene: jesteś pod ludziem. Tu nie chodzi o to, czy to są 4 zł czy 40 zł. Chodzi o zasadę. Jak ja gardzę takimi ludźmi... Wspólokator to nie przyjaciel, czy rodzina. To często losowy człowiek, z którym po prostu mieszkasz, bo tak taniej i tyle. Trudno trafić na normalnych. #!$%@?ący na pewno takimi nie są...
  • Odpowiedz